Muž měsíce: Arón Piper

Do koho jsem se zamilovaly tentokrát? Naše srdce si za poslední dobu získal charismatický 23letý herec a muzikant Arón Piper.

Kdo je Arón?

Mladého herce původem z Berlína určitě znají všichni fanoušci španělských netflixových seriálů Elite nebo The mess you left behind. Arón zároveň i tvoří vlastní hudbu pod uměleckým jménem ARON.  

Proč nás baví?

Ačkoliv v Elite hraje roztomilého gay studenta jménem Ander, ve skutečnosti nás Arón zaujal právě svým charismatem a bad-boy energií. Málokdy jej na Instagramu uvidíte s úsměvem či bez cigarety v ruce, ozdobené výraznými prsteny. 

Co chceme víc?

Stylový Španěl nás vždy potěší fotkami svých outfitů, avšak rozhodně by nám nevadila ani pravidelná dávka shirtless fotografií. A jelikož jeho poslední píseň vyšla už před více než čtyřmi měsíci, těšíme se na další. A nebo ideálně na album nebo EP!  

Zdroj fotografií: Instagram

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *