5 nejlepších kosmetických produktů za rok 2020

Kosmetických novinek a produktů je všude tolik, že je těžké se v nich vyznat, natož je pak všechny vyzkoušet a porovnat. Tuhle práci jsme udělali za vás a přinášíme to nejlepší za rok 2020!

Vybrat pouze pět srdcových produktů z kosmetiky za loňský rok bylo pro mě těžší než cokoliv jiného v poslední době. Přijde mi, že každým rokem jich je víc a víc. Asi se není čemu divit, značky se předhánějí, technologie se zlepšují a nároky zákazníků se zvyšují. I přes to jsem prošla novinky z roku 2020 a udělala přehled těch, které mě okouzlily nejvíc a bez kterých se má kosmetická taštička (i polička) rozhodně neobejde.

Vůně: Pigmentarium – Paradiso

Byla to má první vůně od české niche značky, za kterou stojí kreativní duo Tomáš Ric a Jakub Hiermann, a stala se z toho láska na první přičichnutí. Ta svěžest citrusů měnící se v mou oblíbenou kombinaci pačuli, vetiveru a ambry je nejen návyková, ale také nesmírně vzrušující. Jako pravé léto plné vášnivých nocí, spalujícího sluníčka a vychlazené margarity, kterou popíjíte na pláži u moře. Parfém je unisex a na mužích je stejně sexy jako na ženách. Komplimentů jsem na ni dostala snad nejvíce v životě.

50 ml, 2 960 Kč

Zdroj: Archiv značky Pigmentarium

Řasenka: Westman Atelier – Eye love you mascara

Na řasenky jsem nikdy moc nebyla. Mé požadavky na ně byly v celku jednoduché: odolnost, praktičnost a hezký obal výhodou. Nejednou jsem se však zahlídla v zrcadle s obtisknutými spodními řasami nebo slepenými košťátky (i vzhledem k trendům zcela neúmyslně). Toto zakletí však bylo prolomeno ve chvíli, když jsem obřadně vytahovala řasenku, kterou jsem dostala jako dárek. Měla dokonce svůj vlastní dust bag! A je naprosto fantastická. V okouzlujícím zlatém obalu se skrývá ten nejlepší kartáček, který jsem vyzkoušela. Řasám dodá dechberoucí objem, a dokonce o ně pečuje! Nový must have byl na světě.

8,5 g, 1 550 Kč

Zdroj: Ingredients

Maska: Lush – Beauty sleep

Masky na obličej jsou mými nejoblíbenějšími produkty ve skin care. Pleť změní podobně jako ošetření od kosmetičky, dokážou vyřešit nejen problémy s pletí, ale také zaženou špatnou náladu a mnohé z nich fungují jako aromaterapie. Jednu z nejluxusnějších, kterou doporučuji všem na každém kroku, je hydratační vyživující a uklidňující maska od Lush s názvem Beauty sleep. Nejen, že se po její aplikaci probudíte jako znovuzrozená, ale vůně levandule vás dokonale uklidní a vaše pleť bude jemnější a hydratovanější než leckterá dětská prdelka.

125 g, 450 Kč

Exfoliátor: Ayuna – Prebiotický koncentrát

Prebiotika i probiotika vládnou světu. Transformují nejen naše zažívání, ale také pleť a všichni, kteří je pravidelně polykají, to můžou potvrdit. S problematickou pletí se potýkám několik let a ani ve svých 24 letech ji nemám úplně uzdravenou. Když jsem na ni ale přiložila tamponek navlhčený prebiotickým koncentrátem, jako by se napnula, jizvičky byly méně viditelné a já se ráno vzbudila s pletí zářivější než Bella Hadid. Tato „vodička“ je za mě největším překvapením loňského roku. Nedivím se, že se umístila také na prestižním Beauty shortlist Awards za rok 2020. Kromě akné a jizev vám pomůže i s vráskami či nedostatečnou hydratací.

200 ml, 2 550 Kč

Šampon: Sachajuan – Anti pollution shampoo

Nečistoty z ovzduší, prach a vlivy nezdravého životního stylu se projevují na vlasech stejně jako na obličeji. Vlasovou péči od značky Sachajuan zbožňuji, a tak není divu, že mě okouzlil i jejich nový produkt. Vůně, pěnivost, výživa, to vše tvoří dokonalý balíček, který splňuje všechny mé požadavky na ideální šampon. A mé vlasy by o tom mohly vyprávět. Prodává Rozmazlujse.cz.

250 ml, 650 Kč

Klára Dedková

Od malička jsem si přála pracovat v módním časopise, ale když se můj sen splnil, zjistila jsem, že chci ještě něco víc – sedět v kavárně a pracovat na něčem vlastním. Miluju všechny ty holčičí věci, jako jsou kabelky, rtěnky nebo podpatky, ale dokážu ocenit také klasickou hudbu, kvalitní filmy, víno, architekturu nebo svíčkovou od babičky. Jsem posedlá parfémy, svíčkami a vším, co voní. Mužů nevyjímaje.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *