Kdo je Ella Emhoff?

Seznamte se s vycházející modelingovou hvězdou Ellou Emhoff, nevlastní dcerou americké viceprezidentky Kamaly Harris.

Teprve 21letá studentka newyorské umělecké školy Parsons School of Design na sebe upoutala pozornost už při lednové inauguraci Joea Bidena, a to díky svému stylovému outfitu – oblékla šaty od návrhářky Batshevy Hay a kabát Miu Miu.

Lyst uvádí, že vyhledávání onoho kabátu se po 20. lednu zvýšilo o neuvěřitelných 455 %. Lidé prahli i po její Loeffler Randall čelence, jejíž vyhledávání se zvýšilo o 123 %.

Elly a jejího ikonického looku si všimli i scouteři a nyní už je podepsaná pod agenturou IMG Models, stejně jako například 18letá dcera Kobeho Bryanta, Natalia Bryant.

Její debutovou přehlídkou byla Proenza Schouler F/W21 show v rámci newyorského týdne módy ve čtvrtek 18. 2. 2021. Emhoff představila hned tři looky.

Půvabnou Ellu najdete na Instagramu jako @ellamehof a do její další přehlídky (která bude určitě zanedlouho) se její přirozenou krásou a jedinečným stylem (který má tedy od minimalistické Proenzy velmi daleko!) můžete kochat právě tam.

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *