10 věcí, které mi dělají radost: Aneta Zimová

Aneta Zimová Vrkotová je naše oblíbená fotografka. Fotí pro restauraci Pizza Nuova nebo módní značku ROJI a stará se také o sociální sítě. Teď například spravuje Instagram rodinné firmy Bobo. A co jí v poslední době nejvíc těší?

„Aktuální situace, ve které se točíme už rok, mi jen prohloubila radosti z maličkostí, jako je objetí babičky, nebo dovezení čepovaný pivo dědovi. Takže se omlouvám, bez kýče to v mém případě asi nepůjde,“ říká Aneta.

1. To, že mě Aninka oslovila k tomuhle článku a že se to holkám povedlo! Držím palce!

2. Dobrý jídlo, rychlej dovoz, winegeek.

3. Spolupráce s Jitkou Ročňovou, zakladatelkou módní značky ROJI. Jitka je krásnej člověk, na její práci se to promítá a prostě tvořit s někým takovým je dar. A vlastně celkově moje práce. Poslední dobou mám štěstí na krásný klienty a nemůžu být víc vděčná.

Herečka Tereza Srbová jako modelka značky ROJI objektivem Anety

4. Čas s rodinou = ne-na-hra-di-tel-ný.

5. Dělat radosti druhým – dovézt dědovi čepovaný pivo, babičce dobrej chleba z Esky, pečivo z La forme, Honzovi mandlový magnum nebo fidorku.

6. Každá objednávka mého plakátu. Děkuju!

Anetiny plakáty koupíte na www.aneta-vrkotova.com

7. Dobře naladěný, vřelý, upřímný, přející lidi. Těch je málo, bohužel.

8. Každý den, kdy jsem zdravá já a moje rodina – patos! Já vím, ale je to tak. Není nic víc. Stačí strávit pár hodin v nemocnici a člověk si uvědomí, jak křehký to všechno je. Tahle naše automatičnost, že je vše ok, přitom se to může během vteřiny všechno zlomit. Pardon, ale nebyla bych to já, kdyby tady kýč nezazněl.

9. Četba! Každý den před spánkem si chci zapálit svíčku a tak dvě hodiny si číst. Líp se mi usíná, spí i probouzí. Tenhle rok mám zatím štěstí na krásnou literaturu, takže píšu tipy: Cesta Josefa Formánka: začít s Úsměvy smutných mužů + Prsatý muž + Mluviti pravdu + Kniha o tichu. John Steinbeck: Na východ od ráje. A také Jdu s hlavou vztyčenou: Příběh rodiny Milady Horákové od Daniela Anýže – nutnost všech nutností. 

„Tahle knihovna byla tak dlouho mým snem, že tomu doteď nevěřím…“

10. Můj Honza, everyday.

Anna Basiková

Hodně čtu, nepiju kafe, miluju cestování, řezaný kytky, podzim a dlouhý procházky po lese. Učím se švédsky a taky znakovku. Napsala jsem knížku, píšu články a taky dělám v PR a trochu v marketingu. Nikdy mě nenapadlo založit vlastní časopis, ale díky bohu se to stalo. Přeju si, aby vás to tu bavilo.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *