Kam na pokec u vína? Zn: v karanténě

podcast

Miluju podcasty a poslední měsíce mi v uších nezní skoro nic jiného. Můžete je poslouchat při cestě do práce, na procházce, při uklízení nebo vaření a vybrat si můžete ze všech možných témat. Navíc perfektně simulují lidský kontakt, který nám všem už chybí.

A i když si pravidelně místo sledování zpráv pouštím Vinohradskou 12 nebo Deník N, dozvídám se o spoustě zajímavých lidech díky klukům od Kulatého stolu a poslouchám příběhy silných žen na Heroine, občas mám náladu kompenzovat si sedánky s kamarádkami nad skleničkou vína podobně laděným podcastem. Který (nejen) holčičí pokec si poslední dobou pouštíme nejraději?

Girls Gone Wild, OUT LOUD

Talk show tří žen, které se nebojí říct svůj názor nahlas. Uvádí youtuberka Martina Horňáková, podcasterka Peťuš Nasklee a online specialistka Bětka.

Call Her Daddy (AJ)

Pro Alex Cooper není žádné téma tabu a kromě sdílení svých šílených randících příběhů si můžete poslechnout i spoustu rozhovorů na téma sex a vše okolo něj – například se zpěvačkou Miley Cyrus, pornohvězdou Miou Khalifou nebo s influencerkou Tanou Mongeau.

KYDY

Queer podcast z dílny Jakuba a Patrika, ve kterém se řeší témata lehčí i silnější, kontroverzní i úplně běžná a rozhodně vás pobaví.

Černá a bílá

Nela s Valentýnou si povídají o sexu, randění, Tinderu a všem, co je ve spoustě jiných podcastů tabu. Sdílejí svoje příběhy, rady i trapasy.

We Bought a House with Claudia Sulewski and Finneas (AJ)

Pokud chcete vědět, jak mít dokonalý vztah, vzájemně si naslouchat a těšit se ze šťastného páru a jejich každodenních radostí i starostí, zaposlouchejte se do podcastu americké youtuberky Claudie a jejího přítele Finnease, bratra zpěvačky Billie Eilish.

Za Humny podcast

Za humna vás přenesou studentky mezinárodních vztahů Bára a Hana, které s lehkostí řeší politiku a mezinárodní dění.

(NE)VÍME

Dvacetiletá Natálie se Zuzanou spolu řeší všechno, co k dospívání a posledním -náctinám neodmyslitelně patří.

Jauuu, PS: to bolelo

Evelyn a Peťa zodpoví všechny vaše otázky ohledně vztahů, nevztahů, vztahů s benefity i bez nich, rozchodech či nevěrách. A to s nadsázkou a bez filtru.

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *