Tour de okýnko: Letná edition

Gastro scéna je už pěkně dlouhou dobu přesunutá jen do výdejových okének nebo na internet. Proto přinášíme výběr těch nejlepších míst, kde si na take away jídle opravdu pochutnáte. Kam vyrazit na Letné?

Mr. Hotdog

Absolutně nejlepší slidery (mini burgery), dokonalé hranolky a samozřejmě hot dogy. Bohužel o víkendech tady bývá docela nával a dlouhé fronty. Ale za to čekání to vážně stojí!

Cafe Letka

Záchrana při cestě do práce, do parku nebo při návratu z běhu. Dobré kafe i chai latte a strašně dobré koláče, banana bread a jiné pochutiny.

Pipca

Je to rychlý a strašně moc dobrý! Někdo říká, že Kro Kitchen je lepší, ale není to pravda. Obojí je totiž výborné! V Pipce dostanete nejlepší kuře, dokonalou nádivku, úžasný brambůrky s pažitkou a báječnou uzenou majonézu. Tohle je prostě mňam!

Dos Mundos

Kafíčko, chai latte, sladkosti. Moc dobrá rychlovka.

Letec espresso bar

Za rohem od Stromovky si kromě dobré kávy nebo hipsterských limonád dejte něco sladkého. Třeba koláče tady mají prostě boží! Lepší než od babičky.

Chleba a máslo

Totálně nejlepší pečivo z celé Prahy. Garantujeme vám, že lepší rohlíky jste ještě nejedli! A neméně dobré tu mají koláče, škvarkové placky, chleba nebo jiné lepkové potěšení.

Lokál nad Stromovkou

Dobrý pivo, moc dobrý hotovky. Záchrana, když se vám nechce vařit nebo když dostanete chuť na něco českého.

Pilot café

Strašně moc dobré sladkosti jako croissant plněný vanilkovým krémem nebo mrkvový chlebíček. Sem určitě zajděte a litovat rozhodně nebudete.

Anna Basiková

Hodně čtu, nepiju kafe, miluju cestování, řezaný kytky, podzim a dlouhý procházky po lese. Učím se švédsky a taky znakovku. Napsala jsem knížku, píšu články a taky dělám v PR a trochu v marketingu. Nikdy mě nenapadlo založit vlastní časopis, ale díky bohu se to stalo. Přeju si, aby vás to tu bavilo.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *