Testujeme oční linky aneb jak na nejlepší cat eyes

Nejkrásnějším doplňkem každého stylového outfitu je krásná a definovaná oční linka. Za svůj život jsem jich vyzkoušela opravdu spoustu, proto přináším seznam mých oblíbenců, jak z drogerie, tak od high-end značek. Které si vyberete?

ANASTASIA BEVERLY HILLS, Liquid Liner

Linky mají úzký pevný aplikátor, který se skvěle hodí na dokreslení dokonalého ocásku linky. Jsou opravdu pigmentované a na očích vám vydrží opravdu celý večer.
Cena: 640 Kč

BENEFIT, Roller Liner

Linky jsou v opravdu malém balení, a pokud je používáte denně, nevydrží déle než pár týdnů. Fixou pohodlně obtáhnete řasovou linii, úplné detaily s ní ale nevyladíte. V dostání jsou v černé i hnědé barvě.
Cena: 680 Kč

FENTY BEAUTY, Flyliner

Jediné, co bych Rihannině produktu vytkla, je nízká pigmentace a to, že mi docela brzy vyschnul. Práce s linkami je ale díky tenkému fixu jednoduchá, trojúhelníkový tvar se pohodlně drží a design je jako vždy krásný.
Cena: 570 Kč

NYX, Epic Wear Liquid Liner

Linky mají skvělou pigmentaci a krásný matný finiš, díky tenkému aplikátoru vykreslíte opravdu cokoliv. Linka ale během dne opadává, proto je potřeba po pár hodinách nanést další vrstvu. Vybírat můžete hned z osmi barev.
Cena: 271 Kč

SEPHORA, Waterproof Eyeliner

Jemný aplikátor pomůže vykreslit linky do detailu, bohužel ale barva není úplně sytá. Vydrží ovšem celý den a klidně s nimi můžete i na koupaliště. Vybírat můžete z devíti barev.
Cena: 295 Kč

DIORSHOW, On Stage Liner

Fixa je jednoduchá na manipulaci a tvarování tenkých linek, pro intenzivní barvu je ale potřeba nanést dvě až tři vrstvy.
Cena: 1049 Kč

KORRES, Minerals Liquid Eyeliner Pen

Levnější alternativa k předchozímu produktu – má podobný aplikátor i intenzitu barvy, která ale vydrží jen pár hodin a poté je potřeba na některých místech linku doplnit.
Cena: 205 Kč

ESSENCE, Liquid Ink

Svatý grál mezi drogerkovými produkty. Linky mají krásnou intenzivní barvu, občas je ale potřeba je během dne doplnit, protože se produkt (zvláště po více vrstvách) odírá. Jsou zakončené štětečkem, takže se hodí spíše pro pokročilejší malíře. Je ideální pro ty, co si potrpí na širší linky a spotřebují více produktu. Poměr cena/výkon – spektakulární!
Cena: 66 Kč

MARC JACOBS, Blacquer

Krásný produkt v krásném balení, navíc dostupný v několika barevných variantách a všechny jsou krásně pigmentované. Navíc s nimi opravdu můžete jít bez obav do bazénu!
Cena: 790 Kč

CHRISTIAN LOUBOUTIN, Metallic Eye Color

Produkt je vhodný spíše na vytvoření rozmazané linky nebo smokey líčení, nikdy totiž úplně nezaschne. Odpovídá tomu i širší aplikátor. Pokud by ale šlo o soutěž o nejkrásnější balení, tohle by byl vítěz jasný!
Cena: 1235 Kč

KAT VON D, Tattoo Liner

Můj oblíbenec posledních dní – jednoduché na aplikaci, ideální pro vytvoření tenkých a definovaných linek. Barva vydrží několik hodin, upravit je potřeba cca po půl dni nošení. I varianta v hnědé barvě je krásně pigmentovaná.
Cena: 610 Kč

Přečtěte si, co dalšího by vám v osobní maskérně nemělo chybět!

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *