Čím si připít u štědrovečerního stolu?

Slavnostní chvíle si žádají slavnostní drink, a proto není lepších láhví než těch ve speciální vánoční edici. Kromě svátečního kabátku jsme raději prozkoumali i jejich obsah a zde jsou naši favorité.

Moët & Chandon sází na personalizaci

Šampaňský dům Moët & Chandon si pro nadcházející oslavy vánočních svátků a nového roku přichystal nové dárkové balení ve dvou variantách – dárkových krabic a kovových dárkových kazet. Navíc s možností personalizace jakýmkoliv jménem nebo vzkazem do maximálního rozsahu 14 písmen. Tomu říkáme ideální dárek!

Moët & Chandon Brut Imperial k dostání za 1450 Kč

Moët & Chandon Rosé k dostání za 1700 Kč

Třpytkami poseté Mionetto

Mionetto Prosecco DOC brut patří dlouhodobě k nejprodávanějším na světě a letos vyniká nejen svou svěží chutí s tóny jablka a citrusů a jemným dlouhotrvajícím perlením, ale i speciálním dárkovým balením. Ne nadarmo se říká, že dárek, který můžete sníst nebo vypít, bývá ten nejlepší.

Mionetto Prosecco DOC brut k dostání za 199 Kč

Veuve Clicquot v japonském kabátku

Šampaňský dům Veuve Clicquot se spojil s japonskou umělkyní Yayoi Kusama, aby společně představily limitovanou edici šampaňského La Grand Dame 2012 plnou optimismu a naděje. Co víc si po náročném roce přát! Yayoi Kusama i Madame Clicquot se nikdy neomezovaly, aby vytvořily něco skvělého a krásného. Vždy se rozhodli jít za hranice a odlišit se. A to platí jak pro charakteristickou žlutou barvu šampaňského, tak pro typické puntíky japonské designérky. Ideální spojení!

Veuve Clicquot La Grande Dame 2012 x Yayoi Kusama k dostání za 4 199 Kč

Cava Freixenet se neobejde bez skleniček

Hledáte něco, co rozzáří nejen bezchybně přichystanou tabuli, ale potěší i jako krásný vánoční dárek? Milovníci kvalitních šumivých vín ocení elegantní dárkové balení cavy Freixenet víc než kdokoliv jiný. Úspěšná značka byla na trh uvedena v 70. letech minulého století a od té doby její matnou černou lahev nelze přehlédnout!

Freixenet Cordon Negro But k dostání za 399 Kč

Extravagantní spojení Dom Pérignon x Lady Gaga

Popíjet o Vánocích šampaňské Dom Pérignon je meta, kterou věříme, že jednoho dne dosáhneme. Říkáte si, co může být víc? O těchto svátcích je to rozhodně limitovaná edice vytvořena ve spolupráce s popovou divou Lady Gaga! Inovativní design ztělesňuje kreativní dialog mezi Dom Pérignon a Lady Gaga a svědčí o jejich smělosti a vzájemné inspiraci. Ať žije duhová holografie!

Dom Pérignon x Lady Gaga Rosé 2006 k dostání za 10 000 Kč

Hrdá Bohemka

Není oblíbenějšího slavnostního pití Čechů, než je Bohemia sekt. Každý rok se klasických „Bohemek“ prodá víc a víc a my se vlastně nedivíme – i my pro ni máme slabost. Stala se synonymem dostupného, a přitom velmi příjemného pití, nad jehož kvalitami díky edici Prestige nepochybují ani znalci. Na letošní svátky si ve Starém Plzenci připravili černozlatou edici s výraznou korunkou, která má symbolizovat hrdost.

Bohemia Sekt demi sec limitovaná edice Hrdost k dostání za 199 Kč

Alfred Gratien potěší romantické duše

I romantické duše si o Vánocích přijdou na své a nepochybně si zamilují růžové šampaňské Alfred Gratien Cuvée Paradis Rosé brut, které zaujme svou barvou v odstínu mědi s výraznými odlesky. Květinová a lehká vůně s minerálními tóny, aroma šafránu a toastového chleba okouzlí zkrátka každého. A o to jde o svátcích především.

Alfred Gratien Cuvée Paradis Rosé brut k dostání za 2 299 Kč

Klára Dedková

Od malička jsem si přála pracovat v módním časopise, ale když se můj sen splnil, zjistila jsem, že chci ještě něco víc – sedět v kavárně a pracovat na něčem vlastním. Miluju všechny ty holčičí věci, jako jsou kabelky, rtěnky nebo podpatky, ale dokážu ocenit také klasickou hudbu, kvalitní filmy, víno, architekturu nebo svíčkovou od babičky. Jsem posedlá parfémy, svíčkami a vším, co voní. Mužů nevyjímaje.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *