Ideální plán na večer: nohy v teple a nekonečný seriál

Mezisváteční období je kevivalentem pohody, cukroví a lenošení na gauči u Netflixu či HBO GO. Jaké seriály stojí za vaši pozornost?

Dynasty

Seriál je re-make původního seriálu z 80. let a pojednává o bohaté rodině Carringtonů, kteří se svými intrikami a lžemi přivádí do velmi nepříjemných situací. Sledování zpříjemňují krásné outfity všech herců (zvláště Fallon!), které jsou jako vystřižené z posledních týdnů módy. Na Netflixu právě najdete 4. sérii.

Valeria

Humorný seriál o nejlepších kamarádkách žijících v Madridu. Hlavní hrdinka je spisovatelkou, která má však neustále pocit že jí v životě něco chybí…

The Bold Type

Příběh tří kamarádek, které se potkaly v redakci newyorského módního magazínu Scarlet. Společně čelí všem nástrahám, které na všechny 20-somethings každodenně číhají, romantickým i přátelským vztahům i poznávání sebe sama. Navíc se cítíte jako byste v redakci každý den zasedaly i vy!

Pose

O POSE jsme tu nedávno psaly – seriál totiž vyobrazuje realitu 90. let v Americe, kterou zažíval každý člen LGBTQ komunity. Vysvětluje podstatu ball culture i jednotlivých housů ale i všudypřítomný strach z přenosu HIV a diskriminaci. Varuji předem, připravte si kapesníček, protože vám rozhodně neukápne jen jedna slza!

všechny fotky: Netflix

YOU

Seriál o šíleném stalkerovi jménem Joe asi nemusíme představovat. Nedávno ale vyšla třetí série, která ačkoliv je od předchozích dvou dost odlišná, bavila nás i tak a těšíme se na čtvrtou. Jen škoda, že bude bez…. (just kidding, no spoilers here!)

Dokonalý svět

Perlička na závěr: pokud jste si (ano, stejně jako my) předplatili kvůli Love Islandu VOYO, doporučujeme vrátit se k seriálu Dokonalý svět, který popisuje prostředí módního magazínu Grace. Seriál je naprosto super (a to nejen proto, že v něm hraje mladý Saša Rašilov!).

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *