Produktivně a offline: Papíroví pomocníci pro rok 2022

Nový rok je v plném proudu a to znamená jediné: přicházejí nové výzvy a dobrodružství. Abyste se z těch pomalých vánočních svátků vzpamatovali co nejrychleji a nejproduktivněji, vybrali jsme pro vás několik papírových radostí, které vám s tím pomůžou. My totiž věříme, že papír je věčný!

Diář 2022 Marjolein Delhaas

V tomhle diáři nečekejte nic navíc – jen to, co opravdu potřebujete! Diář má týdenní, vertikální formát, velký výrazný font a krom toho jen zkratky dnů, měsíců a drobné rozdělení na hodiny. Další důkaz toho, že méně je někdy nejvíce.
Praktický formát A6+ se vejde do každé kabelky a díky průhlednému obalu s kapsou i něco vydrží! Blok má měkkou ruční flat-lay vazbu, desky z 300g papíru a vnitřní listy z papíru Munken Lynx Rough.

To do list Midi, Bobo

Tento trhací zápisník úkolů je ideální pomocník na pracovní stůl. To do list funguje skvěle i místo diáře, kam si nechcete psát mnoho povinností. To do list Bobo navíc obsahuje tři různé symboly. Pokud potřebujete své povinnosti nějak odlišit, rozdělte úkoly podle nich. Každý symbol může vyjadřovat něco jiného – například: práce, škola, domácnost, děti, nákupy, povinnosti, hobby, zábava, cvičení nebo osobní rozvoj.

Diář Black 2022 Moon, Voala

Kolekce diářů pro rok 2022 navazuje na úspěšnou kolekci z loňského roku. Diáře v pevném papírovém přebalu s kapsou a praktickou gumičkou jsou osvědčeným produktem této knihařské dílny. Elegantní pouzdro ochraňuje diář, vnitřní blok z recyklovaného papíru nabízí díky týdennímu kalendáriu a volným stranám dostatek prostoru pro všechny plány.

Kožený diář Nude, Lii Leather

Designový kožený diář vám pomůže zorganizovat každý den a nikdy vám neudělá ostudu. A to nejen jednu sezónu, ale klidně i několik let. Nezáleží na tom, jestli studujete, pracujete nebo jen fandíte plánování a oceníte ručně šité kožené výrobky. S diářem Lii bude vaše plánování jednoduché, přehledné a jedinečné. Celý je vyrobený ručně a z těch nejkvalitnějších materiálů. Obal je ušitý z certifikované hovězí kůže a kroužkový mechanismus je pozlacený pravým zlatem.

Notes Medium blue, Doller

Zápisník Doller poskytuje 80 stran na všechny vaše vášně – plánování, kreslení, psaní, lepení koláží, myšlenkové mapy, poznámky… Sešit oživí den ve školeni na obchodních schůzkách a využijete ho i na vlastní projekty. 

Diáře Elemento, Papelote

Tyto diáře jsou favoritem už od počátků Papelote. Skrývají kapsu na lístečky a vizitky a kalendárium s volnou stránkou na poznámky. Díky gumičce neztratíte tužku a diář zůstane bezpečně zavřený.

Anna Basiková

Hodně čtu, nepiju kafe, miluju cestování, řezaný kytky, podzim a dlouhý procházky po lese. Učím se švédsky a taky znakovku. Napsala jsem knížku, píšu články a taky dělám v PR a trochu v marketingu. Nikdy mě nenapadlo založit vlastní časopis, ale díky bohu se to stalo. Přeju si, aby vás to tu bavilo.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *