Nejluxusnější dárky k Valentýnu, které lze vůbec pořídit

Hezkého Valentýna všem! Ať už tento svátek slavíte, nebo ne, inspirace na dárky není nikdy dost. Na internetu jsme však našly jen články typu „dárky do sta korun“ nebo „10 nejvtipnějších dárků pro zamilované,“ a tak jsme sestavily žebříček svůj – toho nejlepšího, co lze v dnešní době vůbec sehnat.

Pablo Picasso říkával, že všechno, co si jen dokážete představit, je reálné. Tento citát se mnou rezonuje od doby, kdy jsem byla na základní škole a v úvodníku Andrey Běhounkové ho četla v české ELLE. Co když se zasníme i nad tématem dárků? Kdybyste měli všechny prostředky světa, který dárek byste věnovali své drahé polovičce? Máme pro vás pár tipů, které vám představy velmi rychle zkonkretizují tak, že se jednoho dne stanou realitou.

Diamonds are a girl’s best friend

Se šperky a květinou nikdy neuděláte chybu! Neučí se to už chlapci v mateřské školce? Kéž by! My dodáváme, že v jednoduchosti je krása, a pokud váháte nad výběrem květin a konkrétních drahokamů, vězte, že s růžemi a diamanty nešlápnete vedle, ať už se jedná o sebenáročnější dívku.

Náramek Cartier, náhrdelník Tiffany & Co.

Znát byste měli především věhlasné šperkařské domy jako je Cartier nebo Tiffany & Co. Od nich jsme do našeho seznamu vybraly diamantový náramek Reflection de Cartier, který pořídíte za sympatickou cenu 6 800 000 Kč nebo diamantový náhrdelník se zeleným turmalínem za 4 550 000 Kč. A co dárek pro pány? Hodinkami značky Patek Phillipe neurazíte žádného gentlemana, zvláště pak modelem Grandmaster Chime za 715 milionů korun.

Hodinky Patek Philippe

Vůně a sérum za „pade“

Mezi nejčastější dárky, kterými se navzájem obdarováváme, patří kosmetika a parfémy. Pro tentokrát zapomeňte na Sephoru a miřte rovnou do našeho oblíbeného Ingredients pro flakonek značky Roja Parfums. Parfém s názvem Chypré Extraordinaire pořídíte za 45 650 Kč a v jeho základu kromě ambry a santalu ucítíte i kmín, vanilku nebo hřebíček.

Parfém ROJA parfums

V podobné cenové kategorii pořídíte i pečující kosmetiku. Za zmínku stojí především švýcarská značka La Prairie, jejichž intenzivní omlazující kúra Platinum Rare Haute-Rejuvenation Protocol vás vyjde na „pouhých“ 51 320 Kč. Prý dokáže zastavit čas.

Omlazující kúra La Prairie

Jachta, vrtulník a takové ty věci

Co se týče cestování, soukromé letadlo a pravé šampaňské musí být samozřejmostí! Obojí vám se skvělým servisem zprostředkují například travel designéři Elite Voyage, v jejichž nabídce nás oslovila například cesta po oblastech Amalfi & Capri na stylové jachtě, projížďka noční pouští v doprovodu astronoma, masterclass s šéfkuchařem oceněným michelinskou hvězdou nebo ​​exkluzivní let vrtulníkem s aperitivem na ledovci Hüfi. Troufáme si ale říct, že seženou naprosto cokoliv. To zní jako sen, ne?

Zdroj: Elite Voyage

Four Seasons je nuda, přespěte v iglú

Chápeme, že život ve zlaté kleci není jednoduchý, a tak si zkuste dát při plánování dovolené pauzu od klasických hotelů a ubytujte se například v iglú. Ano, slyšíte správně, každý rok se uprostřed rakouských Alp staví nové příbytky ze sněhu a ledu, aby té nejnáročnější klientele dokázaly zprostředkovat přespání jako z pohádky. Každé iglú je vybavené termálními karimatkami a spacáky pro vysokohorské expedice. Nás však nejvíce okouzlilo to se soukromou vířivkou.

Zdroj: Elite Voyage

Pronajměte si Eiffelovku i Eda Sheerana

I my občas máme rády klišé. Znáte nějaké větší, než je romantický víkend ve dvou strávený na Eiffelově věži v Paříži za melodie písničky Perfect od Eda Sheerana? Oboje zmíněné může po určitou dobu patřit pouze vám! Jen na Edův soukromý koncert si našetřete přibližně 30 milionů korun. Pro skromnější z vás máme tip i na oblíbeného Davida Kollera a jeho skupinu Lucie, jejíž koncert vás vyjde jen na miliony tři.

Ať už si z výše uvedeného seznamu budete nebo nebudete přát cokoliv, nezapomínejte na to, že vše, co si dokážeme představit, se může stát skutečností. Nakládejte s tím proto s nejvyšší možnou opatrností.

Klára Dedková

Od malička jsem si přála pracovat v módním časopise, ale když se můj sen splnil, zjistila jsem, že chci ještě něco víc – sedět v kavárně a pracovat na něčem vlastním. Miluju všechny ty holčičí věci, jako jsou kabelky, rtěnky nebo podpatky, ale dokážu ocenit také klasickou hudbu, kvalitní filmy, víno, architekturu nebo svíčkovou od babičky. Jsem posedlá parfémy, svíčkami a vším, co voní. Mužů nevyjímaje.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *