10 věcí, které mi dělají radost: Josefina Bakošová

Josefinu určitě znáte z projektu Terapie Sdílením, který založila se svou kamarádkou Ester. Josefina se ale již od roku 2007 pohybuje také v módním světě, je úspěšnou módní designérkou a vlastní pražský showroom a obchod HARDDECOR. Co jí zaručeně vykouzlí úsměv na tváři?

1. Poslední dobou mám nejraději dlouhé procházky po městě. Každý den chodím do práce i z práce pěšky. Poslouchám hudbu a přemýšlím o životě. Jsou to pro mě klidné a naprosto nerušené okamžiky plné nápadů.

2. Miluji, když přijdu domů nebo do práce, zapálím kadidlo a pustím si rádio Vltava. Je to okamžik štěstí, než všechno začne.

3. Tanec! Kdykoliv! Kdekoliv! Tancovat bych mohla vlastně pořád!

4. Zbožňuji, když jsem se všemi svými holčičkami (dcerami) a jdeme třeba jen tak ven, do skateparku, se psem, nakupovat nebo na kafe. Cítím se v té naší holčičí tlupě strašně moc krásně a milovaně.

5. Když uvařím něco dobrého, super zdravého a můžu pozvat kamarády! A když se nečekaně z krátké návštěvy stane spontánně večírek až do rána.

6. Dobrá a inspirativní výstava mi udělá vždy velkou radost. Nebo návštěva kina a film, na který poté musím pořád a dlouho myslet.

7. Moje práce a lidi kolem sebe, co mi se vším pomáhají. Je to neuvěřitelně radostné mít kolem sebe inspirativní tým, který se mnou tvoří a věří mým snům.

8. Teplo a moře. Ležet na pláži, hřát se na písku a poslouchat zvuk racků a cikád.

9. Poslední dobou mám vždy velikou radost, když poznám někoho nového, moudrého a inspirativního. Jsem za každého takového člověka velmi vděčná!

10.  Slunce! Jsem totiž přesně ten typ člověka, který je pár dní bez slunce, a hned se mu nic nechce. Miluju cítit na kůži teplo sluníčka. 

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *