Oslavte Velikonoce těmito českými drinky

Ať už Velikonoce máte rádi, nebo ne, připít si s přáteli na příchod jara se o tomto prodlouženém víkendu vyloženě nabízí. A co třeba něčím českým a barevným?

Kdo si někdy v baru neobjednal zelenou, griotku, nebo vaječňák, jako by nebyl. Nebo snad znáte pompéznější zakončení narozeninové oslavy? Naštěstí už jsme dospěly do fáze, kdy nás více než procenta alkoholu zajímá kvalita daných likérů, a tak jsme objevily českou značku Bartida. Ta totiž nabízí klasické drinky v moderním pojetí, vysoké kvality a to vše navíc v hezké láhvi. Garantujeme vám, že udělají radost nejen vám, ale i vašim hostům a koledníkům.

Vaječný likér nejen na Vánoce

Mají ho rádi vaši prarodiče, sousedi a pravděpodobně ho budou mít jednou rády i vaše děti. Vaječný likér je nesmrtelná klasika, která potěší téměř každého. Už jste ale měli ten od Bartidy? Od ostatních vaječných likérů ho odlišuje vysoký obsah vaječných žloutků a kvalitní složení. Nalijte si panáka vaječného likéru od Bartidy a vychutnávejte si jeho bohatou smetanovou konzistenci a jemnou vůni plnými doušky.

Objem: 1 L
Obsah: 17 %
Doporučená cena: 339 Kč

Dáme zelenou?

Oblíbený peprmintový nápoj v Čechách milujeme (a někteří i nesnášíme) po generace, ať už fandíte vršovickým klokanůn, nebo ne. Ochutnejte prémiovou Zelenou od Bartidy, která byla vyrobena z vinného destilátu, alkoholu, cukru a výtažků z máty peprné a věřte, že změníte všechny předsudky o tomto drinku. Kromě charakteristické mentolové chuti a vůně si užijete i její veselou zelenou barvu, která k Velikonocům bezpochyby patří.

Objem: 1 L
Obsah: 20 %
Doporučená cena: 285 Kč

Mistrovský kousek plný višní

Bartida Griotka je třetí mistrovský kousek z dílny tohoto českého výrobce. A rozhodně má co nabídnout – krásně červenou barvu, třešňovou vůni a sladkou chuť. Griotka od Bartidy byla vyrobena ze zralých černých višní, velejemného lihu a ovocného destilátu. A díky kvalitním surovinám si ji nejlépe vychutnáte čistou ve formě panáků.

Objem: 1 L
Obsah: 20 %
Doporučená cena: 285 Kč

Co byste chtěli ochutnat nejdřív? Zelenou, griotku, nebo vaječný likér? Právě teď totiž máte jedinečnou šanci odegustovat všechny tři! Na Velikonoční pondělí 18. dubna o tyto tři láhve můžete soutěžit na našem Instagramu @vzakulisi. Hodně štěstí!

Klára Dedková

Od malička jsem si přála pracovat v módním časopise, ale když se můj sen splnil, zjistila jsem, že chci ještě něco víc – sedět v kavárně a pracovat na něčem vlastním. Miluju všechny ty holčičí věci, jako jsou kabelky, rtěnky nebo podpatky, ale dokážu ocenit také klasickou hudbu, kvalitní filmy, víno, architekturu nebo svíčkovou od babičky. Jsem posedlá parfémy, svíčkami a vším, co voní. Mužů nevyjímaje.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *