Jaký je a jaký rozhodně není anální sex?

Co je ještě větší tabu než téma sex? Anální sex. Přitom se jedná o běžnou sexuální praktiku u žen i u mužů. Co byste tedy o análním sexu měli vědět?

1. Anální sex není nečistý

Zážitek rozhodně nemusí být nečistý nebo trapný. Pokud však chcete být úplně v klidu, je lepší se před zkoumáním nepoznaného vyprázdnit. Chcete-li tomuto procesu pomoci, můžete použít ušní nebo nosní stříkačku s asi 30ml vody, kterou aplikujete dovnitř a vodu zadržíte. Poté se lehce vyprázdníte, a střevo tím vyčistíte od veškerých nečistot.

2. Anální sex nebolí

Prožitek je samozřejmě u každého individuální, ale předsudek, že anální sex je vždy bolestivý, je však mylný. Existuje totiž fenomén zvaný předvídavá bolest: když si myslíme, že něco bude bolestivé, naše tělo se začne doslova připravovat na bolest napínáním a zesilováním prožívání bolesti v mozku. Past! Nejde ale o nic, co by nevyřešil lubrikační gel a pomalá předehra.

3. Užívat si může úplně každý

Anální sex bývá často vnímán jako praktika, která je primárně spojována s homosexuály. Ve skutečnosti se stává velmi oblíbeným u lidí mladších 45 let všech sexuálních orientací. Věděli jste, že konečník má tisíce nervových zakončení a některé z těchto nervů jsou spojeny s klitorisem?

Ovšem i heterosexuální muži si můžou anální sex užít, vždyť k čemu existuje strap-on. Talk about female empowerment! Tak, pánové, využijte příležitost a prozkoumejte bod P: velmi citlivou prostatickou žlázu, která je u mužů zodpovědná za vyvolání orgasmu.

4. Není potřeba mít všechno!

Jak už jsme zmínily, i ženy mohou análním sexem dosáhnout orgasmu – anální stimulace může totiž často zlepšit stimulaci klitorisu i bodu G. Vaginální sex však odložte na jindy nebo si jej užijte předtím, střevní bakterie by ve vagíně mohly způsobit infekci a i když se dnešní článek nese v duchu hesla zkusit se má všechno, podle nás se zas úplně všechno zkoušet nemusí…

5. Nové možnosti

Ani k análnímu sexu nutně nepotřebujete penis. Zkuste použít prsty, rimming (stimulace jazykem či ústy) nebo si pořiďte pomocníka: anální kolík, anální kuličky či klasický vibrátor.

#NákupníSeznam: Satisfyer Love Beads, Satisfyer Plug-ilicious, Satisfyer Gentle Light, Satisfyer Booty Call

Za konzultaci a produkty k ozkoušení děkujeme značce Satisfyer a klinické sexuoložce Megwyn White.

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *