Anketa: Rychlovka, nebo radši celou noc? Aneb jak dlouho trvá ideální sex

Říká se, že ideální sex trvá 15 až 30 minut. Ale kdo o tom rozhoduje? Zeptaly jsme se proto našich čtenářek a čtenářů, co nejvíce vyhovuje jim. Mají raději rychlovky nebo by se chtěli milovat několik hodin (denně)?

Andrej, 25 let

Sex není o délce, ale o kvalitě. Osobně preferuji dobu jeho trvání okolo půl hodiny, během které stihneme s partnerkou vše, co považujeme za příjemné. Pokud máme náladu na experiment, dokážeme to dělat i tři hodiny v kuse. Jednou jsem dosáhnul vrcholu po dvou minutách soulože, což z tohoto zážitku udělalo nejkratší sex mého života. Pyšný na to ale nejsem.

Anežka, 27 let

Zbožňuji to dělat opravdu hodně dlouho, klidně celou noc. Na hodiny při tom ale rozhodně nekoukám, takže nedokážu odhadnout, zda jsou to dvě hodiny, nebo spíš čtyři. Když je to dobré, ztrácím pojem o čase. V ten moment jsem tam jen já a můj partner. Když na to dostaneme chuť během dne nebo ráno, kdy nemáme tolik času, stačí nám dvacet minut.

Alice, 25 let

Nemám sex tak často, ale když ano, tak si to užívám na maximum. Což v praxi znamená, že jsem schopná ho dělat i hodinu v kuse. Pamatuji si, jak mi někdo říkal, že fyzicky není možné mít orgasmus několikrát za sebou, zvlášť pak u mužů, ale jeden můj nezapomenutelný večer plný milostných radovánek trval určitě šest hodin a počtem dosažených orgasmů mě vyvedl velmi rychle z omylu. Nejkratší sex, který jsem zažila, trval okolo deseti minut. Ten kluk mě totiž natolik přitahoval, že jsem se udělala dřív než on. Jeho udivený výraz, když jsem řekla, že už půjdu, byl k nezaplacení.

Agáta, 22 let

Preferuji čím delší, tím lepší. Bavíme se stále o délce trvání sexu, že jo? (smích) Většina kluků, se kterými jsem spala, to nevydrželi déle než půl hodiny, ale mně to nestačilo. Asi netřeba dodávat, že zdrojem orgasmů tito muži rozhodně nebyli. Nejdelší sex mého života byl ten první, během kterého jsme prozkoumávali možnosti našich těl a prožitků, to mě bavilo strašně! Odhadla bych, že jsme si na doktory takto hráli po dobu tří hodin, ale od té doby už se časomíra jen snižuje.

Alena, 22 let

K největšímu životnímu prozření jsem došla v době, kdy jsem radníčkovala se dvěmi muži zároveň. S tím jedním sex trval všeho všudy pět minut i s předehrou, s tím druhým dvě hoďky bez předehry. Odnesla jsem si z toho jedno – pokud člověk chce, aby to bylo tak akorát, musí si poradit sám.

Antonie, 30 let

Chlap by měl vědět, že i když by měl chvíli vydržet, nemusí to trvat několik hodin! Vagína není žádnej non stop drive thru. Prostě by měl vydržet ideálně tak, aby se neudělal dřív než holka, nejlépe ve stejný moment. Sex, který trvá moc dlouho, mě nebaví nebo je mi nepříjemnej.

Aneta, 30 let

I když v životě upřednostňuji kvalitu před kvantitou, dalo by se říct, že v sexu to mám radši obráceně. Radši se se svým klukem pomiluju vášnivě pětkrát za den, než abychom se romanticky milovali několik hodin. Přijde mi, že pak to ztrácí jiskru, moje nadrženost klesá a únava stoupá. Takže sláva rychlovkám!

Aleš, 28 let

Čas vnímám velice subjektivně. Zejména pokud jde o sex. Jak se říká… „vše rychleji utíká, když se člověk dobře baví.“ Ovšem po začátečnických zkušenostech, které se výjimečně tu a tam stanou i dneska (tak nebudu lhát) a které asi zažila většina mužů, kdy se bavili tak intenzivně, že dojeli „na konečnou“ hned v první „zastávce“, jsem nad délkou sexu začal přemýšlet jinak. Lépe si přeci onu jízdu užiju a partnerka o to více, když je sex delší, intenzivnější a rozmanitější. Ne vždy lze však mít vše zcela pod kontrolou a neudělat se dříve, než by člověk chtěl. To je ale další motivace k předehře, kdy lze partnerku dostatečně, jako třeba dieslový motor před jízdou, rozehřát (ale ne zase moc dlouho) prsty nebo orálně. Z mého pohledu pak skvělé zpestření a zároveň „technický čas“ na uklidnění se poskytne i mezičas při střídání poloh a změně tempa. V součtu bez ideálně trvající 5-15minutové předehry, která někdy odpadá protože občas zase fakt chceš jet na plný plyn od začátku, mým hrubým odhadem považuji jako ideální dobu sexu (ano penetrace) okolo 10-15minut.

Anna, 22 let

Sex je obecně dost individuální věc a asi nejsem schopná říct jeden konkrétní časový úsek. Osobně však preferuji kratší a intenzivní sex, který jsem schopná během večera (či dne) opakovat několikrát. Je to pro mě prostě víc „hot“. Nicméně se stává, že z dvaceti minut se stanou tři hodiny, proti čemuž rozhodně nic nenamítám.

Apolena, 30 let

Když to budu brát z pohledu někoho, kdo začíná novej vztah (a dlouho neměl pravidelnej sex), tak to může trvat celou noc a člověk si ani nevšimne, kolik je hodin. Obecně ale fandím spíš kratším akcím. Když to trvá tak dlouho, začnu se nudit. To to úplně celý zkazí.

Andrea, 29 let

Pokud je to myšleno jako samotný akt, tak preferuji raději kratší akce a častěji. Například rychlovku v přírodě přímo miluju! Pokud je to naopak moc dlouhý, tak už mě to nebaví. Ale někdy si užívám i trošičku delší sex…

Antonina, 23 let

Čím delší, tím lepší. Nejlíp, když předehra začne ještě před setkáním, vyměníte si pár slov, třeba i pár fotek…pak nápadné pohledy přes stůl a sem tam dotek na nepatřičném místě, budování napětí. Spěchání při předehře či sexu je za mě spíš znak toho, že mě to, co spolu teď děláme, nebaví a doufám, že další část bude lepší. Přitom už ta předehra má být sama o sobě fun a hot, pro oba. A když je ten sex dobrej, tak proč bych se ho snažila šup honem ukončit orgasmem? Optimální délka za mě hodina i s předehrou. Nejkratší jsem měla asi na 15 minut se vším všudy, nejdelší v řádu hodin. Zpětně moc nechápu, jak to bylo fyzicky možný, ale bylo to dost top!

Anakin, 25 let

Jakože nevím, jestli za mě existuje něco jako ideální délka. Asi ideálně to končí tak, že jsou oba spokojení, ale myslím, že by to zas nemělo trvat dýl jak třeba 30 minut – bez předehry, tu úplně nepočítám dokud se nejde na nějaký mety větší už, haha. Nevím upřímně časy, ale jako každýmu se mi stalo, že jsem nevydržel and it is okay and it happens a prostě se jde dál. Jako zase nijak mě to nestresuje, naopak třeba při prvních zkušenostech to trvalo zbytečně dlouho, protože jsem měl problém vyvrcholit. Moje nejhorší příhoda byla, že když jsme měli s ex sdílený pokoj v zahraničí, kam jsme jeli pracovat. Spolubydlící přišli trošku dříve, než jsme čekali a z pokoje jsme jen zdrhli do koupelny to finish the job. Když jsme pak vylezli, bylo to trošku trapný.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *