Anketa: Jak dlouho jste vydrželi bez sexu?

Je sexuální abstinence novým normálem? Potřebujeme se vůbec milovat? Jak dlouho to vydržíme, než nám to začne připadat normální? A jak dlouho jsou teď bez sexu naši čtenáři a čtenářky?

Magdaléna, 25 let

Sama to nechápu a vlastně mi to je nepříjemné přiznat, ale sex jsem neměla dva celé roky. Chybí mi hodně moc, ale nestojí mi za to, abych do toho hupsla s někým z Tinderu nebo z baru. Myslím, že se to dá vydržet i déle, ale bez masturbace a minimálně jednoho orgasmu týdně, bych takhle dlouhodoběji žít nechtěla.

Miluše, 25 let

Tři měsíce. Předtím jsem měla ale pauzu skoro dva roky. Byl Covid a nebyly příležitosti. A nepotřebuju zas jen tak s někým.

Mahulena, 27 let

Nejdéle jsem bez sexu byla asi půl roku, nyní jsem s partnerem už devět let a vzhledem k našemu častému cestování a práci v zahraničí se dost často stává, že to neděláme i měsíc. Rozhodně se to dá vydržet a o to víc se pak na sebe těšíme.

Milada, 24 let

Teď to bude pár měsíců, ale bylo to tak dobrý, že mě absence dalšího styku zatím nijak netrápí! Ale je mi to nějak jedno, někdy to bez partnera byly dny, jindy klidně i víc než rok. Rozhodně TO nevyhledávám a zrovna v tomhle se nechávám spíš unášet pocitem.

Mariana, 28 let

Musím říkat číslo? Stydím se za něj, i když jsem s tím v pohodě a čekám, až přijde ten pravý. No dobře, jsem bez sexu pět let. Po roce si zvyknete, že ho nemáte a možná ho i přestanete vyhledávat, ale kecala bych, kdybych řekla, že mi nechybí. A jak.

Marcela, 31

Rekord mám sedm měsíců, ale už je to tak dávno, že si to nepamatuju. Časem jsem se dostala do bodu, kdy už mi to přestalo vadit a zvykla jsem si… Ale pak jsem zahlídla erotickou scénu ve filmu a hned jsem začala vymýšlet do kterýho baru o víkendu zajdu!

Monika, 30

Ani na ta temná období nechci vzpomínat, haha. Pomalu se to blížilo k roku. Prostě jsem byla sama a neměla náladu lovit někoho po barech. Občas jsem měla fakt krizi, ale spíš se ta chuť na sex nějak utlumila a normálně jsem fungovala, jako by neexistoval. Po takhle dlouhým období je nejhorší ten šok, kdy si člověk konečně zašuká a nechápe, proč do tý doby nešukal všude a všechny.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *