Masterchef Česko: Koho nemůžeme vystát a kdo bude podle nás dalším vítězem?

Vařit nám zas tolik nejde, co nám ale jde je hodnotit z gauče amatérské kuchaře. A to dokonce líp než trio Punčochář, Kašpárek a Forejt. Kdo je podle nás adeptem na získání titulu Masterchef Česko 2022? A kdo nás štve a kdo zas baví?

Josi:

Už od začátku naprosto miluju Martina a jeho humor. Po vítězství v soutěži o bagetu Boulevard mu věřím i na vítěztví celé soutěže! Hned za ním je Sofie, jejíž úroveň nejen vaření, ale i vyjadřování mě nepřestává udivovat. Navíc miluju její šátečky na krk. A třetí adeptkou minimálně na medaili je za mě Terka, i když chvíli trvalo než jsem jí přišla na chuť. Je to ale extrémně talentovaná a poctivá holka, líbí se mi, jak i přes to, že je v reality show, tak není úplně přehrocená.

Talk about přehrocenáduu Betty a Vojta jednoznačně dávám 0/10. Nudní a urážliví (viz Halloweenská výzva!), navíc škodolibí (záběry přímo na Betty když postupuje někdo, komu nefandí, jí na sympatiích fakt nepřidávají.) Štvou mě skoro stejně, jako mě štval ultra ambiciózní Robin nebo Číča! O Acovi radši ani nemluvím. Na chuť jsem nepřišla ani Malice nebo Petře.

Mrzel mě odchod Adama (a jeho sympatické lásky k vínu) a Milana. I když se zmiňováním jeho původu a možností to už trošku přepískli…

Anička:

Můj favorit na vítěze je díl od dílu víc a víc Martin. I když jsem si v prvním díle říkala, co je to za trapnýho ignoranta, postupně mě začal fakt bavit. Tipovala jsem ho už na vítěze o bagetu, tak třeba se trefím i tipem na absolutního vítěze? Do Sofi jsem se zamilovala hned v castingových kolech. Baví mě, jak je zorganizovaná a přitom se nebojí občas zariskovat. Moc sympatickej je mi taky Ondra a možná nás dost překvapí Ivka.

Kdo mě ale neuvěřitelně vytáčel byla – a bohužel už zase je! – Terka. Na můj vkus zbytečně přechytralá, afektovaná a wanna be taková ta fajn holka od vedle. Ehm… Druhá Pavlína! A z koho fakt teču, je Aco. Proboha, ať nemluví! Bohužel asi fakt dobře vaří, tak snad to nedotáhne až na vítěze. Díky bohu už je aspoň pryč Milan, kterej pořád mluvil o tom, jak nemohl nikdy ochutnat tohle a tamhleto… Jo, my víme.

Klárka:

I já se přidávám do party máme rádi Sofi a Martina, tihle dva mě baví od samého začátku. Jsou šikovní, milí, vtipní a mají podle mě perfektně našlápnuto na vítězství. Podle mého to ale letos určitě vyhraje muž a bude to buď Martin, nebo Ondra. Ten Ondrův plating?! Všechno jeho jídlo bych nechala vyfotit a zarámovat!

Koho naopak nemůžu už ani vidět, jsou Betty s Vojtou. Chápu, že je Masterchef víc reality show než pořad o vaření, a fandím každé lásce na světě, ale fakt mě nebaví se neustále dívat na všechny ty zamilovaný pohledy a polibky. Daleko víc mě láká sledovat zajímavé ingredience, jako jsou čerstvé chobotnice nebo dokonale propečený dančí hřbet. Love Island vysílají přece v jiný čas.

Kdyby bylo na mně, vyhodila bych Aca s Petrou, působí na mě jako intrikáni, neumí se ovládat a neustále se předvádí. A mohl by je doprovodit i Forejt. #ChcemeZpátkyFichtnera

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *