Anketa: Mluvení a zvuky při sexu. Povoleno, nebo zakázáno?

Sprosťárny při sexu dokáží celý zážitek skvěle okořenit, ale taky… zabít. Problém je většinou nervozita, stud nebo zkrátka fakt, že nevíte, co máte říct. Co při sexu říkají naši čtenáři a čtenářky?

Sabrina, 31 let

Tak to já můžu! Ale jenom já! Někdy mu řeknu, že je dobrej nebo že má dobrý péro. Chlap by se měl ve vyjadřování omezit na děvko nebo kurvičko. Když heká, je to divný. Taky si myslim, že by každej chlap měl po sexu aspoň 20 minut držet hubu. Protože cokoliv řekne, tak vždycky zničí můj momentální stav rauše. Věty typu: Mámo, kdy bude večeře? Chceš jít do sprchy první? Vyzvedneš dneska Damiana? Fakt neee!

Simona, 30 let

Můj bývalej se o to kdysi pokoušel a chtěl, abych mu něco říkala, ale mě to akorát vyrušovalo. Vlastně mi to přišlo spíš trapný. S mým současným přítelem jsme omezený maximálně na nějaký pokyny nebo info o tom, jestli změníme polohu a tak, to mi vyhovuje mnohem víc. Asi kdybych to shrnula, tak je to hodně tenkej led, na kterej by se neměl vydávat každej.

Saša, 31 let

Za mě to vždycky bylo spíš více hudby, méně slov. Úplný ticho je divný, občas si potřebuju s tím druhým něco říct a tak nějak zůstat v kontaktu. Ale říkat při sexu nějaký prasárničky (odporný slovo), je podle mě docela umění. Protože se mi spíš stane, že mi ten kluk začne připadat trapnej a úplně to všechno shodí. Ale neplatí to u všech samozřejmě.

Simon, 25 let

Vlastně si neuvědomuju, že bych nějaké zvláštní zvuky při sexu dělal, ale bere mě to u holek. Stačí hekání nebo přirozené vzdechy, sprosťárny skrz slova nesnáším. Párkrát jsem dokonce zažil situaci, kdy jsme oba byli potichu, a asi netřeba dodávat, že to nefungovalo. Od té doby raději preventivně pouštím hudbu, nejlépe mi funguje ta filmová. A ne, nepřipadám si jako v pornu.

Silvie, 25 let

Hodně mě vzrušuje, když kluk nějaký zvuky dělá, ale nemluví. To si odbydeme většinou předtím. Veškeré komentování čehokoliv při sexu mi přijde nevhodný, i podle vzdechu přece poznám, zda je to super, nebo mám přestat. Co jsem se musela trošku učit, je dělání zvuků u orálu. Když to dělám pusou, trvalo mi, než jsem zkoordinovala dýchání nosem a kontrolu dávivého reflexu (ano, je to věda), ale ve chvíli, kdy jsem přidala ještě lehké vzdechy, se vyvrcholení z pravidla dostavilo ještě o poznání rychleji. Takže to doporučuji velmi!

Sára, 27 let

Mluvení u sexu miluju! Mluvím hodně a často a vyžaduji to i u partnera. Sex v úplným tichu mě nebaví od osmnácti, a proto čím dál častěji přidávám sprosťárny nebo vymyšlené scénáře a role. Mám velkou fantazii, a tak v mé ložnici kluci můžou slyšet pokyny jako „Teď se ani nehni,“ nebo „A co jsem provedla dnes pane vedoucí?“. Zní to šíleně, ale mě to ohromně baví! Nebudu ale lhát, pár kluků to vylekalo.

Sofie, 24 let

Mlčeti zlato. Jako samozřejmě ne uplně, ale na nějaké excesivní vyjadřování nejsem. Co se týče slov, stačí mi něco málo hezkého, případně nějaký návod nebo nápověda (mrk mrk). Mám ale ráda, když kluk dělá zvuky, vzdychá a tak, myslím, že je to super ukazatel toho, jak se vám daří (smích). Sama s tím mám ale docela problém, nicméně jen do té doby, kdy mám prostor nad tím přemýšlet, v opačném případě to jde prostě samo a přirozeně.

A je lepší rychlovka, nebo sex na celou noc.

Anna Basiková

Hodně čtu, nepiju kafe, miluju cestování, řezaný kytky, podzim a dlouhý procházky po lese. Učím se švédsky a taky znakovku. Napsala jsem knížku, píšu články a taky dělám v PR a trochu v marketingu. Nikdy mě nenapadlo založit vlastní časopis, ale díky bohu se to stalo. Přeju si, aby vás to tu bavilo.

Doporučené články

1 komentář

  1. […] Co si o mluvení a zvucích při sexu myslí naši čtenáři a čtenářky? […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *