Je to fresh, mám to rád, Sugardenny i drama z Varů: nejlepší pop-culture momenty roku 2022

Tomu, kdo si myslel, že po podivných covid letech nás už nic nepřekvapí, pravděpodobně rok 2022 vzal vítr z plachet. Pojďte se s námi poohlédnout za těmi úsměvnějšími momenty z pop kultury, na které na sklonku přelomu roku rády vzpomínáme.

Soudní spor Amber Heard a Johnnyho Deppa

Tuto kauzu nejde nezmínit, denně ji živě sledovaly miliony zvědavců z celého světa. A ačkoliv papírově vyhrál spor (a skoro 10 a půl milionu dolarů) Johnny Depp, pro nás je to jen další důkaz o tom, jak lidi umí být psycho a v jak ještě víc psycho vztazích dokážou setrvávat.

Drama: Vary

Ve Varech se o prvotní drama postarala Radka Třeštíková se svým outfitem na červený koberec při příležitosti zahájení festivalu – bohužel nebyl ani vhodný, ani slušivý.

O dost lepší než tato kontroverze, ale bylo sledování spisovatelčiny obhajoby, dovolte nám citovat jednu z jejích reakcí na komentáře: „Některé dráždí pouze nevkus, a pokud se rebeluje vkusně, případně za nějaký vyšší cíl, než jen pro samotné rebelování, jsou s tím v pohodě.“ Haugh! Ať už to znamená cokoliv…

expres.cz

Netrvalo ale dlouho a štafetu převzali Radčini kamarádi Jordan Haj a Jakub Strach alias Nobodylisten, když se pro magazín Esquire políbili na kameru. Ale o tom jsme toho už dost napsaly tady.

Esuire.cz, Benedikt Renč

Drama z Love Islandu

Kdo je milovníkem reality show Love Island ví, že Československo bylo zase jednou unikátní – vůbec poprvé totiž diváci vyhodili účastníka. Proč? David Vitásek totiž údajně odjel na ostrov lásky hledat spíš tučný šek než vážný vztah. Po několika týdnech vysílání vystoupila jeho přítelkyně s tím, že spolu chodí a na ostrov odjel David jen vyhrát peníze.

Nakonec odjel z ostrova bez peněz, zato s přítelkyní novou – miss Natálií Kočendovou, se kterou tvoří pár dodnes. Kdo měl pravdu se asi nedozvíme, ale zábava to byla rozhodně. Co jsme si o účastnících myslely my, najdete tady.

Červ Heidi Klum

To, že je topmodelka Heidi Klum královnou halloweenských kostýmů, už dávno víme. Letos se ale předvedla, když na červený koberec přišla (přilezla/připlazila se?) v obleku červa v doprovodu svého manžela rybáře Tomu Kaulitze. V kostýmu se nemohla moc hýbat, a tak dávala rozhovory vleže – takhle se bourají beauty privileges!

Je to fresh, mám to rád, ale kolik stojí hranolky nevím :–(

Reklamní kapaň na McDonald’s by u nás nemohl vést nikdo jiný než šéfkuchař prestižní restaurace Entrée a porotce soutěže Masterchef Přemek Forejt. Společně s Jiřím Burianem, alias Kapitánem Demo, vytvořili reklamní song Mc’n’Roll, který hrál několik dní v hlavě každému, kdo jakoukoliv jeho část zaslechl.

A když chtěl šéfkuchař toto zajímavé spojení fine diningu a fastfoodu obhájit v rozhovoru pro DVTV, bohužel si jako údajný stálý zákazník řetězce nevzpomněl ani na to, jak hranolky chutnají, ani na to, kolik stojí. Au au au.

smalldickenergy@getalife.com

Synonymem fragile masculinity se v roce 2022 stalo jméno Andrew Tate. Tento bývalý profesionální kickboxer si udělal kariéru na ponižování žen, dokonce si za své ofenzivní projevy vysloužil ban od téměř všech sociálních sítí.

Díky (pravděpodobně stejně psycho kámošovi) Elonu Muskovi si mohl Twitter obnovit, téměř okamžitě ale dostal zásah-potopena od devatenáctileté klimatické aktivistky Grety Thunberg. Ach, to hladí na duši. Díky Andrewově dvouminutové odpovědi byli navíc policisté schopni jej alokovat a následně dopadnout, momentálně je tak společně s jeho bratrem stíhán za několik zločinů, včetně znásilnění a human trafficking. A hádejte jak se jmenuje ústav, který má toto v Rumunku na starost – ano, GRETA.

BONUS: Kontroverzní osoba roku = Sugardenny

Bavilo nás všechno, co se okolo této téměř 20leté influencerky odehrávalo. Ať už šlo o její jednostranou spolupráci se Starbucks, spuštění vlastních parties, spojení s výhercem Like House 2 Tadeášem Kuběnkou v podcastu Kontroverzní či nedávné drama s Pufflickem, we are all in!

PS: Tento ikonický moment z Real Talk rozhovoru vypovídá o všem. Tleskáme Lili, že ho nevymazala, rozhovor s ní najdete zde!

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *