Jíme zdravě. Tyhle profily sledujte, pokud hledáte inspiraci na #healthyfood

Nový rok, nové já. My víme… Ale chceme vás samozřejmě na cestě k lepším zítřkům podpořit, proto jsme vybrali pár insta profilů, kde najdete super tipy nejen na rychlá a zdravá jídla, ale taky se dozvíte spoustu užitečných informací. Které potraviny ano, které raději vynechat nebo kterým mýtům jste možná doposud zbytečně věřili.

Ne hladu

Tyhle nutriční terapeutky vám skvěle poradí nejen v tom, co máte jíst, ale i v jakém množství. Zároveň vás poučí o tom, co je pro naše tělo správné, co mu škodí nebo jakým mýtům zbytečně věříme.

Pokud byste se chtěli do zdravého stravování vrhnout naplno, můžete si domluvit schůzku v některé z jejich poraden. Nebo si pořiďte jednu z jejich dvou knihO výživě či novější Vyváženě.

Moje barevná kuchyně

Eva Ehrenbergerová je milovnice zdravého životního stylu a namotivuje k němu i vás! Každý den se můžete těšit na pořádnou dávku receptů na rychlá a zdravá jídla – která se navíc hodí i jako rychlý oběd do práce.

Společně s dcerami, blogerkami A cup of style, připravily také jídelníček, který vám usnadní plánování vaření i nákupů. Skvělý pomocník. A kromě toho také Eva s Markétou Gajdošovou napsala dvě knihy o zdravém jídle se spoustou skvělých receptů: Cesta k opravdovému jídlu a Další krok cesty.

Jíme zdravě

Nekonečná dávka zdravých a vyvážených receptů! Jíme zdravě je skupina šikovných lidí s různými talenty – lékař, biochemička nebo kuchař. Vydali už 17 kuchařek a prodali jich přes víc než půl milionu.

Prostřednictvím jejich kuchařek, podcastu nebo instagramu vám ukážou, že jíst zdravě může opravdu každý. Jejich recepty jsou totiž srozumitelně popsané a uvařit podle nich zvládne i úplný začátečník, jsou časově nenáročné na přípravu a také nutričně vyvážené a zahrnují informace o výživových hodnotách.

Markéta Gajdošová

Markéta je výživová poradkyně, autorka dvou knih o zdravém stravování, které napsala společně s Evou Ehrenbergerovou, i podcastu o výživě, fitness, zdravém životním stylu, plnění si snů, vystupování z komfortní zóny.

Markéta patří k nejvyhledávanějším nutričním poradkyním u nás, a ráda vám připraví jídelníček na míru nebo vám dá cenné rady ohledně vašeho životního stylu. Pokud máte rádi zdravé mlsání, můžete si pořídit některý z výrobků, za kterými Markéta stojí. Najdete je pod značkou MG.

Anna Basiková

Hodně čtu, nepiju kafe, miluju cestování, řezaný kytky, podzim a dlouhý procházky po lese. Učím se švédsky a taky znakovku. Napsala jsem knížku, píšu články a taky dělám v PR a trochu v marketingu. Nikdy mě nenapadlo založit vlastní časopis, ale díky bohu se to stalo. Přeju si, aby vás to tu bavilo.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *