Lokální móda dobývá Pařížskou. Zuzana Kubíčková otevírá nový salon

Po dlouhých letech přesouvá módní návrhářka Zuzana Kubíčková svůj salon z pražských Vinohrad na nejluxusnější pražskou adresu – do Pařížské ulice, přímo nad butik Prada.

Zuzana se naposledy stěhovala před dvěma lety, jen ale v rámci pražských Vinohrad. „Fakt, že se salon před dvěma lety v rámci Vinohrad přestěhoval, ukázal, jak významný dopad na práci ateliéru a jeho služby větší a lépe disponovaný prostor měl,“ vzpomíná Zuzana. Nové prostory ve druhém poschodí domu na nároží ulic Pařížské a Široké ale představě dokonalého butiku odpovídají ještě o něco více.

V novém salonu, který zabírá polovinu druhého poschodí domu, najdete jak samotnou dílnu, tak showroom i místnosti sloužící k privátnímu setkávání se zákaznicemi i pořádání menších soukromých prezentací. „Nový prostor vyloženě vybízí k pořádání komornějších prezentací, kterými by
měl pravidelně ožívat,
“ říká Zuzana.

A jak už je v Zuzanině DNA, ani tentokrát neotálí – první takovou příležitostí bude hned v dubnu představení nové kolekce Zuzany Kubíčkové prêt-à-porter. Navštívit nové zázemí ale můžete kdykoliv po předchozí domluvě.

Dvě otázky pro Zuzanu:

Prostory salonu na Vinohradech se zdály být ideální. Co vás přimělo ke stěhování po pouhých dvou letech?

Původní vinohradský salon byl velmi vhodný svým zázemím pro práci i setkávání s klientkami. Když však přišla nečekaná příležitost přestěhovat celý podnik do velkorysých prostor v Pařížské ulici, neváhala jsem prakticky ani minutu. Jedinečná lokalita, charakter místa i jeho dispozice mě přesvědčily o tom, že je dobrý čas udělat krok dál.

Co chystá značka Zuzana Kubíčková tento rok?

Již brzy představíme novou kolekci Prêt-à-porter, na které právě intenzivně pracujeme. Podzim bude patřit nové kolekci Couture a to je zatím vše, co mohu nyní prozradit. Bude se toho dít mnohem více a o všem vás budeme průběžně informovat.

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

2 komentář

  1. […] čtvrtek představila návrhářka Zuzana Kubíčková ve svém butiku v Pařížské ulici novou podobu kolekce dříve známé pod názvem Pop. Jak se nám […]

  2. […] návrhářka Zuzana Kubíčková nedávno ve svém salonu na Pařížské ulici představila novou kolekci prêt-à-porter. Kdo byl mezi hosty a jak to vypadalo v […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *