SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na akrobaticko-taneční představení od Losers Cirque Company

Pamatujete si, jak jsme psali o představení Žena, růže, píseň, kost? Zasoutěžte si o čtyři vstupenky na našem Instagramu!

Každé představení od nového cirkusu Losers Cirque Company je opravdový zážitek! Jedinou nevýhodou je, že jsou často téměř hned vyprodaná. Díky V Zákulisí, Losers a Piaristům můžete ale na nejnovější inscenaci získat zdarma vstupenku pro vás a doprovod!

foto: Vítězslav Ramba

O co se hraje?

Tentokrát se děj věnuje čtyřem ikonickým ženským postavám: Fridě Kahlo, Madonně, babičce a trenérce. Svůj vzor si totiž vybrala každá z performerek (Martina Illichová, Kristýna Stránská, Ivona Szantová a Šárka Tětěruková).

Mimoto vyprávějí o tom, co v životě inspiruje je, co obdivují, co je fascinuje a co jim pomáhá se na cestě životem zorientovat. A to tradičně napříč žánry: těšit se můžete na nonverbální divadlo, tanec, akrobacii a gymnastiku.

Soutěžíme dvakrát o dvě vstupenky, a to na 28. dubna a 24. května 2023 do divadlo Bravo. Výherci budou dva.

Co pro to musíte udělat?

Soutěž probíhá na našem Instagramu. Takže zamiřte tam, konkrétně na tento post. Poté už stačí sledovat náš profil, profil Losers, označit váš doprovod a napsat, které datum se vám hodí víc. Poslední podmínkou je napsat nám, koho byste rádi slyšeli v dalších epizodách našeho nového podcastu (přečtěte si o něm tady!).

Vítězové budou vylosováni v pátek 17. března 2023.

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *