V Zákulisí s influencerkou Klárou Jonášovou

Třiadvacetiletou influencerku Kláru Jonášovou možná znáte z TikToku. Kromě klasických tanečků (které jí ale neskutečně jdou!) se však nebojí sdílet se svými sledujícimi realitu a otevírat vážnější témata. Ta rozebírá i v rámci jejího podcastu . Jak začíná svůj den, kam chodí na oběd a co by, i přes svou otevřenost, na sociálních sítích nikdy nesdílela?

Jak začínáš svůj den?

Vždy se podívám na mobil, jestli je tam nějaká důležitá zpráva nebo zmeškané volání. Vstávám většinou v 8, takže se to často stane. Pak je to klasika: sundávám rovnátka.

Co je největší benefit tvé práce?

Pracuju z domu a nemám stanovenou pracovní dobu. Zároveň to je občas i prokletí, protože víkend není klasický víkend. Jediný čas, kdy vím, že nikdo nezavolá a nemusím odpovídat na zprávy, je od 10 od večera do cca té 7. hodiny ranní.

Co bys nikdy nesdílela na sociálních sítích?

Já jsem hodně otevřený člověk, dřív jsem si myslela, že se nikdy nepřiznám k tomu, že jsem kouřila a na začátku roku jsem to na sebe práskla v podcastu. Postupem času a čím dýl působím na sociálních sítích, se mi ta hranice posouvá a jsem daleko sdílnější. Určitě bych ale nikdy nesdílela problémy mojí rodiny a zdravotní stav jejích členů.

Čí plus 1 bys chtěla být?

Ze zahraničí by to byla určitě Cher nebo Adam Sandler, z Česka rozhodně Ondra Sokol.

Kam chodíš na oběd / co obědváš?

Dělá mi občas problém jíst před lidmi, takže mám-li jíst jídlo z restaurace, volím raději donášku domů. Často si ale vařím, například čočkový dhal nebo kuře ve sladkokyselé omáčce, to jsou moji oblíbenci. Samozřejmě s lepivou rýží!

Čeho se bojíš?

Hadů a samoty.

Co o tobě moc lidí neví?

Že jsem celkem bordelář. A že nesnáším kopr.

Jak řešíš svoje bad days?

Moc neřeším, někdy jich mám víc a někdy míň, hodně záleží, v jaké fázi roku se nacházím (zkouškové, podzim a Vánoce mi dávají zabrat), takže je prostě přijímám. Odpočívám, dám si něco dobrého a nechávám emoce prostoupit ven. Když chci brečet, tak brečím.

Kdo je tvá pravá ruka?

Co se týče práce, tak rozhodně Petr, můj manažer. Bez něj bych už byla nahraná. V osobním životě by jich bylo víc, mám skvělé kamarády.

Co uděláš jako poslední, než jdeš spát?

Bojím se tmy, takže si vždy na noťasu pustím něco do pozadí (často je to 7 pádů Honzy Dědka) a u toho usínám.

foto: Klárky IG

V zákulisí, nebo na pódiu? 

V zákulisí.

Ráno, nebo večer?

Večer.

Zvát, nebo se nechat pozvat?

Zvát.

Hodně, nebo málo?

Hodně.

Experiment, nebo klasika?

Jak kdy, ale spíš klasika.

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *