Co nastane v Survivoru po sloučení? Náš názor na soutěžící, možné scénáře a tip na vítěze

Vytoužený okamžik všech soutěžících reality show Survivor je tady! Dnešní oslavou sloučení dvou kmenů, kterou jsme mohli vidět na Voyo, začíná možná ještě zajímavější část hry. Jak to podle nás celé dopadne, kdo se ke komu připojí a kdo si nakonec odnese výhru ve výši 2 500 000 Kč? Věšteckou kouli opět mají Klárka a Josi.

Názor na soutěžící?

Na poslední kmenovce se definitivně rozhodlo, že do sloučení jde Tomáš, Pepa, Karolína a Andrea z kmene Hrdinů a Žaneta, Barbora, Johanka, Adam, Kristián, Martin a Kulhy z kmene Rebelů.

Josi: Poslední duel k mé nelibosti vyhrál Tomáš, který je podle mě časovaná bomba a jeho moralistický řeči mě nebaví a Dostojevskiho mi rozhodně nepřipomínají. Pepa je bizárek, ale vlastně mě baví, jak je ze všeho pobaven. Andrea je totální frajerka, která doslova utekla hrobníkovi z lopaty a myslím, že ve sloučení bude horkým zbožím při tvoření aliancí. Navíc je pro mě neuvěřitelné, jak je neustále dobře naladěná, silná,x pozitivní a vše bere s humorem. Karolína stále nevýrazná a povýšená.

Z Rebelů naprosto zbožňuju Johanku a její poslední tah s imunitou byl *chef’s kiss*. Barbora jí dělá křoví, ale když už jednou za čas promluví, tak s ní souhlasím. Jinak ostatní moc nemusím, nebo na ně nemám názor – Adam už by konečně měl jít domů, stejně jako Žaneta, kterou silně nezvládám.

Klárka: Když jsem si četla náš článek o prvních dojmech na soutěžící (čtěte zde), tak jsem se nahlas zasmála. Mé sympatie jsou dnes totiž úplně jinde, samozřejmě až na výjimky, viď Pepo, ty legendou, co nikdy nezemře, zůstaneš prostě navždy.

Mile mě v průběhu soutěže překvapila Andrea, které teď nejvíc fandím. Myslím si ale, že velkým vývojem k lepšímu prošel i Martin, nedovedu už se dívat na Kristiána, Tomáše a Pepu. Ale když se do sebe pustí, to mě baví. Johanka je velká hráčka, která svým gestem při poslední kmenovce určitě udělala dojem, což se nedá říct o Karolíně, která za nově nabitou imunitu ani nepoděkovala. Ostatní za mě nevýrazní.

Kdo má nyní terč na zádech?

Josi: Podle mě ho ze zad po dlouhé době smazala Andrea a nakreslila si ho Johanka. Dlouho ho má i samozvaný král Survivoru Pepa a za kecy na poslední kmenovce DOUFÁM, že ho tam má i Tomáš.

Klárka: Tomáš a Žaneta. Nejsilnější hráč spolu s tou, která se nedokáže rozhodnout na jakou stranu se přiklonit, zkrátka nemají ve hře co dělat. Karolína podle mě teď začne panikařit a pokusí se přejít na druhou stranu. Její věčné řeči o tom, že už chce domů, ji tam však brzy taky pošlou.

Pravděpodobné aliance

Josi: Spojení Karolíny a Johanky je na bíledni. S nimi půjde i Barbora a pravděpodobně Martin, Kulhy a Kristián. Pepa samozřejmě bude držet s Tomášem a vypadá to, že překvapivě i s Andrejkou. S kým bude péct Žaneta je otázka, ale nemyslím si, že by dokázala jít proti Tomášovi, navzdory jejím slibům. Jen aby ji ale nevyřval (v jeho případě doslova) i ten, až se její lži a „taktika“ provalí…

Klárka: Tomáš s Pepou pravděpodobně přijdou o Karolínu, kterou ale s radostí nahradí Žaneta. Podle mého se pokusí naklonit si i Kulhyho (ten se doufejme nedá!) a možná Adama. Velkým lídrem v soutěži je rozhodně Johanka, která navíc zachránila Karolíně krk, což byl krok, jenž měl způsobit vypadnutí jednoho ze silných mužů.

Podle mého to ale signalizovalo i začátek budoucí ženské aliance, kterou uzavře Johanka s Andreou, Barborou a Karolínou. Věčně naklonění jim budou Martin a Kristián, kteří si budou do poslední chvíle myslet, že do aliance patří taky, ale znáte to, počty jsou počty.

Tip na vítěze

Josi: Za mě letošní série silně aspiruje na vítězku. Určitě bude záležet na rozdělení aliancí, ale myslím, že zvítězí Johanka. Ta mistrně hraje, ale stále zůstává lidská a milá, což ve výsledku členové poroty ocení, ať už byli při hře proti ní, nebo ne. Bizár by bylo kdyby vyhrál Martin ze Slovenska a občas, když mluví o svým životě, tak bych mu to vlastně i přála.

Klárka: Četla jsem spekulace o tom, že nejvíc vyhublý se z ostrova vrátil Martin, a tak se pravděpodobně stal vítězem. Myslím, že překvapit může i Kulhy, ale osobně bych v tuto chvíli vsadila na Johanku.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *