V Zákulisí s influencerem Janem Hrdličkou: Co o něm nikdo neví a kdo je jeho pravá ruka?

Tentokrát nás do zákulisí nechal nahlédnout influencer Jan Hrdlička. Jak začíná svůj den, co by na sociálních sítích nikdy nesdílel a co o něm skoro nikdo neví?

Jan Hrdlička je 26letý influencer z Olomouce. Už několik let ale žije v Praze, momentálně společně se svým přítelem Lubošem Kulíškem a jejich dvěma pejsky Giggym a Santiagem. Honza začínal svou kariéru v prostředí módy, později se ale začal plně věnovat natáčení videí na Youtube a tvorbě obsahu i na další sociální sítě. Momentálně je nejvíc aktivní na Instagramu a Tik Toku.

Jak začínáš svůj den? 

Telefon (I know), koupelna a venčení psů.

Co je největší benefit tvojí práce?

Benefitů je víc – jako hlavní můžu vypíchnout svobodu a flexibilitu. Člověk (čti: já), co má občas problém s autoritami, je svým pánem a to je k nezaplacení.

Co bys nikdy nesdílel na sociálních sítích?

Nikdy bych nesdílel nic, s čím sám nesouzním nebo by to mohlo nějakým způsobem negativně ovlivnit mé sledující. Ať už to jsou třeba drogy nebo hazard.

Čí plus 1 bys chtěla být?

Tady jsem rozpolcený mezi Miley Cyrus nebo kýmkoliv z Kardashian klanu… Teda až na Kourtney haha!

Co obvykle obědváš?

Hrozně bych chtěl říct nějakou prasárnu, ale už nějakou dobu se snažím transformovat svou postavu. Většinou je to teda nějaké maso, kuřecí nebo hovězí a příloha, třeba rýže nebo zelenina. Já vím, basic!

Čeho se bojíš? 

Asi čekáš, že řeknu něco jako tmy nebo smrti, že? Můj asi největší strach je, že se nějakým nedopatřením například zadlužím a dostanu se do situace, ze které se nebudu moct vyhrabat.

Co o tobě moc lidí neví?

Tohle je tězký… Jsem otevřená kniha, co hodně mluví! Možná celkem aktuální fun fact je, že jsem býval několik let zpátky nadřízený jedné teď velmi virální a kontroverzní influencerky... Kdo ví, ten ví.

Jak řešíš svoje bad days?

Nijak. Neaplikuju žádný comfort foods nebo gym, prostě si tím snažím projít běžným dnem a tím tomu víc nepropadat.

Kdo je tvoje pravá ruka?

S přítelem jsme spolu skoro 24/7, takže před ním nemám filtr a každý pochod mého mozku putuje rovnou na jeho talíř. Řeším s ním snad úplně všechno. Jako poradce na telefonu mám svou mámu.

Co uděláš jako poslední, než jdeš spát?

Easy – s naším starším psem máme rituál, že vždy čeká, než mu nadzvednu peřinu, aby si ke mně mohl lehnout. Energie jsou drahý, pořiďte si kavalíra!

fotky: Janův instagram

V zákulisí, nebo na pódiu? 

Na pódiu a pak v zákulisí.

Ráno, nebo večer?

100 % večer!

Zvát, nebo se nechat pozvat?

Nechat se pozvat. Ale zároveň jsem people pleaser, takže i zvát.

Hodně, nebo málo?

Hodně, ale ne příliš.

Experiment, nebo klasika?

Best of both worlds.

Komu dalšímu můžete nahlédnout do zákulisí?

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *