Love Island Československo 2023: Jak soutěžící zvládnou Casa Amor?

Ve třetí sezóně se konečně i československý Love Island dočkal zkoušky jménem Casa Amor. V čem spočívá a jak si myslíme, že v ní jednotliví soutěžící obstojí?

Casa Amor

Jste-li fanoušky amerického a britského Love Islandu, není pro vás Casa Amor žádnou novinkou. V tom československém je ale vůbec poprvé. Casa Amor spočívá v tom, že se soutěžící rozdělí na kluky a holky, přičemž jedna ze skupin zůstane na „své“ vile, zatímco ta druhá odcestuje na úplně novou vilu. Na obě skupiny ale čeká překvapení, a to noví soutěžící. A nemyslíme tím jednu nebo dvě bombshells ale hned 6 nových tváří!

Ke skupině dívek se totiž přidají 2 kluci, ke klukům zase 4 holky. Společně tráví obě skupiny s novými obyvately vil několik následujících dní. Vzájemně se poznávají a sbližují, aby po opětovném sloučení všech účastníků čelili jedné otázce: Chtějí setrvat v původním páru, nebo svého bývalého partnera vymění za někoho z nově příchozích, kterému tak zaručí setrvání v soutěži?

Staré nebo nové? To je oč tu běží

Nastat tak mohou hned tři scénáře: Pokud se oba rozhodnou zůstat v původním páru, nic se pro ně nemění. Pokud se naopak oba rozhodnou své partnery vyměnit, získá tak vila dva nové páry. Ale co když se jeden rozhodne partnera vyměnit, zatímco druhý úpěnlivě čeká a těší se, že se vše vrátí zpátky do starých kolejí? Potom vznikne nový pár a ten, kdo zůstal „na ocet“ je v ohrožení a měl by se nejlépe s někým spárovat předtím, než proběhne další vyřazování u ohniště…

A co noví účastníci, kteří nedokážou nikoho ze „starých“ účastníků přesvědčit, aby jim dal přednost před jejich původním partnerem? Ti po sloučení obou skupin odchází opět domů bez šance v soutěži pokračovat.

Naše predikce

Ve vile máme momentálně 13 ostrovanů a 6 párů: Petru a Clauda, Rachel a Bruna, Paulínu a Honzu, Venis a Adama, Majku a Chrise a Adrianu s Luem. Diana v páru zatím není. Jak to ale podle nás bude vypadat po Casa Amor?

Petra a Claude

Po tom, co Claude poslední dny ve vile předvádí, se nám jen těžko věří, že by dokázal odolat šesti novým tvářím. Stává se tak jasným adeptem na to, že vytvoří nový pár. Ani Petra podle nás nezůstane pozadu a zakouká se do někoho nového. Bylo totiž vidět, že po posledním rozhovoru s Rachel si uvědomila, že pokud s Caludem zůstane, dost možná půjde za chvíli domů
= dva nové páry

Rachel a Bruno

Ani Bruno, ani Rachel se netají tím, že jsou spolu z nouze (i když Bruno by si asi klidně dal říct) a v podstatě vstupují do Casa Amor s čistým štítem. Proto i takticky je pro ně výhodné přivést do vily někoho nového a snažit se s ním vybudovat vztah hodný aspirace na vítězství. Rachel navíc určitě využije šance otočit misku vah a donutit Caluda žárlit.
= dva nové páry

Paulína a Honza

Tady si myslíme, že se někdo rozhodně zakouká do Honzy a jeho nonšalantího humoru a šarmu (a cringe poznámek, pozn. red.). Možná ho to i bude lákat, nakonec ale bude věrný Paulíně, která dozajista bude nedočkavě čekat na to, až se jí její vyvolený vrátí. Uvidíme ale, jak bude reagovat, až se dozví, že to možná z Honzovy strany nebylo úplně na sto procent…
= původní pár

Venis a Adam

Tady je to docela oříšek. S tímto párem je to jako na houpačce, avšak Adam ve zpovědnici už několikrát naznačil, že je otevřený všemu. Proto si myslíme, že s Venis zatím setrvává pouze proto, že se zkrátka nenaskytl nikdo lepší a domů se mu ještě nechce. Což z ní jako recept na skvělé Casa Amor drama! Venis k Adamovi určitě chová hlubší city, než on k ní (i když to z jejího chování úplně nevypadá), a tak bude na Adama čekat (a podle nás marně).
= Adam v páru, Venis na ocet

Majka a Chris

Těmhle dvoum to nevěříme ani se zavřenýma očima. Majka si jen rychle vypočítala, jaké páry se pravidelně dostávají do finále a najednou se setrvání ve vztahu od úplného začátku s roztomilým a vtipným blonďatým Amorem zdálo jako správná volba. Věříme ale, že bude-li v Casa Amor její typ, nebude dlouho váhat nad vytvořením nového páru… Chris pravděpodobně na Majku čekat bude a ani ho nenapadne, že to ona možná nemá stejně.
= Majka možná v páru, Chris na ocet

Adriana a Lu

Ti jsou tak sladcí, až nás vůbec nebaví. Něco jako Martin a Laura z první série. Tady se můžeme těšit tak maximálně na spoustu řečí o tom, jak jeden druhému chybí a šťastné shlédání jejich párových náramků.
= původní pár

Diana

Ten, kdo vstupuje do Casa Amor single to má jasné. Diana by byla na hlavu, kdyby si nepřivedla někoho nového a nezajistila si tak, že bude v páru i u následujícího ohniště.
= nový pár

A jaké byly naše první dojmy na účastníky třetí série Love Islandu?

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *