Daleko od hlučícího davu. Proč vyrazit na dovolenou s novou platformou pro cestovatele?

V čem jsou podzimní a zimní dobrodružství, ať už v tradičních či netradičních destinacích, lepší? Jednoduše ve všem – ceny i klima jsou přívětivější a místní lidé jsou příjemnější, protože nejsou pod tlakem neřízených davů turistů. Nová cestovatelská platforma Worldee proto vyzývá všechny cestovatele a dobrodruhy, aby si prodloužili léto cestováním mimo turistickou sezónu.

Worldee je nová cestovatelská platforma, která se zaměřuje na zprostředkovávání autentických, dobrodružných cest do zahraničí tvořených zkušenými cestovateli. To vše s důrazem na autentické poznávání a cestování po neobjevených místech bez davů turistů a hlavně bez starostí, protože Worldee obstará vše potřebné.

Worldee spojuje to nejlepší z cestování s cestovní kanceláří a z individuálního cestování. Najdete zde kompletní balíčky včetně letenky, ubytování a dalších služeb. Vydat se  můžete za Čechem v zahraničí (Expatem), druhou možností je cesta v malé skupince se zkušeným průvodcem (Travel Buddym) nebo vyrazit za dobrodružstvím na vlastní pěst. 

Kam se s Worldee můžete vydat?

Za polární září na Island nebo do Norska

Island a „Zemi ohně a ledu“ doporučujeme v jakémkoliv ročním období. Na podzim už se opět noční islandská obloha třpytí polární září, jejíž pozorování je nezapomenutelný zážitek a Worldee Travel Buddies, kteří si  tuto zemi oblíbili už dávno cestovatele provedou těmi nejfotografovanějšími místy.

Zažít věčné jaro na Madeiře

Na portugalském ostrově Madeiře, můžete zažít všechna roční období během jediného dne. Připravte se na procházky kolem vodních kanálů zvaných levády, pěší treky po madeirských horách a okouzlení koupáním v přírodních vulkanických jezírkách i v moři.

Černé pláže vytvářejí kontrast k zeleni ostrova, a přitom se můžete těšit na nespočet dechberoucích výhledů a vodopádů. To vše za doprovodu skvělých lidí, kteří vám nabídnou dobré madeirské víno, ponchu a lahodné jídlo. Madeira je opravdovým rájem pro cestovatele, kteří hledají pohodu a nádhernou přírodu v jednom.

DCIM\100GOPRO\GOPR0466.JPG

Objevit tajuplné Jordánsko

Jordánsko, dlouho přehlížené a nyní znovuobjevené, je jako klenot mezi moři – Rudým na jihu a Mrtvým na severu, s úchvatnou pouští Wadi Rum. Toto království nabízí fascinující směsici historie, kultury a nádherné přírody, ať už jde o moderní Ammán, starobylou Petru či pohostinnost místních obyvatel. 

Navštívit nejzelenější z kanárských ostrovů La Palma

La Palma je nejzelenější z Kanárských ostrovů a díky absenci masového turismu si stále zachovává svoji autentickou tvář. Sopky, hory, borovicové lesy, vavřínové pralesy, romantické pláže, milí lidé, skvělá gastronomie a ideální klima. Od severu k jihu nabízí více než 1000 km značených tras. Během jednoho týdne je tak možné navštívit ta nejzajímavější místa. 

Ochutnat speciality Algarve

Jižní Portugalsko – Algarve – patří mezi perly evropských přímořských destinací. Ač je zde moře poměrně osvěžující, okolní krajina, sportovní vyžití a skvělé jídlo vás rozhodně okouzlí. Nádherné pláže a útesy, tradiční rybářské vesničky, přírodní parky a víno. Algarve má vše. 

Surfovat a toulat se po Maroku

Maroko je nádherná země, plná pestré přírody, bohaté kultry postavené na tisíce let starých základech. Maroko nabízí všechno po čem dobrodruh prahne a pokud sem někdo zavítá, rád se opět vrací, ať už kvůli dobrosrdečným berberům u pohoří Atlas, dechberoucí přírodní scenérii nebo parádním vlnám pro začátečníky i pokročilé.

Anna Basiková

Hodně čtu, nepiju kafe, miluju cestování, řezaný kytky, podzim a dlouhý procházky po lese. Učím se švédsky a taky znakovku. Napsala jsem knížku, píšu články a taky dělám v PR a trochu v marketingu. Nikdy mě nenapadlo založit vlastní časopis, ale díky bohu se to stalo. Přeju si, aby vás to tu bavilo.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *