Kafe jako od profíků a lepší networking. Tipy na podzimní kurzy

Využijte ošklivé počasí k vylepšení svých dovedností. Přestaňte odkládat své touhy a naučte se konečně vázat květiny jako profík, šít na stroji, kaligrafii nebo prezentovat jako Steve Jobs. Online i offline, stačí si vybrat.

UM

V prostorách UMu proběhlo za první rok fungování přes sto kurzů pro veřejnost. Mezi nejúspěšnější patřila Škola čepování s Lucií Janečkovou, kurzy masa, uzenin a burgerů Františka Kšány nebo pečení Chleba se šéfpekařem Esky Jardou Kozdělkou. Chystá se ale i spousta novinek.

Nový rozvrh doplnil třeba kurz Krájej jako šéfkuchař, omáčkový kurz se šéfkuchařem Lokálů Liborem Baďurou a brzy se přidá tour po podnicích Ambiente s názvem Zakus Ambi. Přibudou i kávové kurzy s domácími kávovary, těstoviny od A do Z s Františkem Skopcem nebo nové sladké kurzy s Lukášem Pohlem.

Seduo

Na této platformě najdete spoustu kurzů zcela zdarma. Za pár minut se tak naučíte třeba vytvořit si web na WordPressu, poradí vám, jak najít práci nebo jak na networking. A navíc nemusíte nikam chodit, všechny kurzy tu frčí online.

Chcete se běhm podzimu zlepšit v komunikace v angličtině? Chcete se zbavit stresu či chcete využít svůj kalendář na maximum? Nebo snad toužíte používat AI v běžném životě? S tím vám pomůžou profíci v oboru – jen za pár stovek.

Naučme se

Na této platformě najdete kurzy všeho druhu – od vázání květin, přes řezbářství až po hru na flétnu. V podstatě jde o velký rozcestník různých kurzů po celé republice. Stačí zadat místo a typ školení a pak už jen vybrat to nejlepší pro vás.

Holky z Marketingu

Kromě akademie a mentoringu tahle parta organizuje i spoustu krátkých školení nebo webinářů. Dozvíte se třeba, jak vylepšit svou kreativitu, jak poslat první mailing nebo jak stíhat víc úkolů za kratší čas. Školení trvají obvykle dvě hodiny, jsou online a stojí 690 korun.

Anna Basiková

Hodně čtu, nepiju kafe, miluju cestování, řezaný kytky, podzim a dlouhý procházky po lese. Učím se švédsky a taky znakovku. Napsala jsem knížku, píšu články a taky dělám v PR a trochu v marketingu. Nikdy mě nenapadlo založit vlastní časopis, ale díky bohu se to stalo. Přeju si, aby vás to tu bavilo.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *