Motivační horoskop na listopad: Čím ostatní se**te, a měli byste to vědět

Na světě žijí dva typy lidí. Ti, kteří jsou sami se sebou spokojení, a ti, kteří o sobě pořád pochybují a neustále přemýšlí nad tím, co si o nich druzí asi myslí. Víte, kterým typem jste vy?

Tento měsíc se na sebe budeme koukat kriticky a budeme se patlat v té méně příjemné části našeho já. A to proto, že nikdy není nevhodná doba na pořádnou dávku sebereflexe! Možná, že to radši ani nechcete vědět, co si o vás druzí myslí… My vám to stejně řekneme!

Zajímavosti o listopadu podle svaté Wikipedie: 

  • Ano, listopad je český název jedenáctého měsíce v roce, který je odvozen od padání listí.
  • Slavíme Den boje za svobodu a demokracii, který připomíná studentské protesty a začátek Sametové revoluce v roce 1989.

Beran

Neustále se řídíte svým instinktem, a to i v těch částech života, kde se to absolutně nehodí. Všechny to štve, ale vy si nemůžete pomoct. Nemusí být vždycky na škodu do svých rozhodnutí zapojit i hlavu. Pak to totiž taky občas může dopadnout tak, že bezmyšlenkovitě utratíte všechny peníze za nákup v Zaře, aniž byste si propočítali, že si to fakt nemůžete dovolit. 

Býk

Neumíte změnit svůj názor. Neradi se přizpůsobujete ostatním, a všem tím lezete na nervy. Když někoho nemáte rádi, tak to tak prostě zůstane. Nedej bože, aby vám tuto vaši vlastnost někdo vytkl! Kdyby si to někdo odvážil, stejně ale dostane odpověď… jsem prostě taková, no. 

Blíženci

Za každou cenu musíte být ti nejzajímavější a nejchytřejší v místnosti. Svým poučováním a neustálými rádoby zajímavými tématy ke konverzaci všem lezete na nervy. Přestože vidíte, jak už ostatní protáčejí panenky, stejně si nemůžete pomoct. Jste hladoví po vědění, a potřebujete to všem ukázat.

Rak

Neumíte opustit svou bezpečnou zónu. Nejraději byste si postavili bunkr v posteli, zrušili všechny svoje plány, a zůstali v něm schovaní až do pondělí. Byt už jste si celý vydekorovali v hygge stylu, tak, aby vám prostě bylo fajn, a teď ho nechcete opustit. Ostatní začíná pěkně štvát, že nikdy nepřijdete na párty, a nebo že zásadně odcházíte před desátou. 

Lev

Línějšího člověka než jste vy, stěží pohledat. Je vážně neuvěřitelné, kolik jste toho dokázali, aniž byste zvedli telefon, nebo pohli rukou. Vaše lenost, a za nic sklizené ovoce, začíná všem ostatním lézt na nervy. Nikdy vás nenapadlo, čeho všeho byste byli skutečně schopní, kdybyste se aspoň trochu snažili?

Panna

Všem tou vaší organizovaností lezete na nervy, a především vašemu partnerovi. Neustále nutíte své okolí, aby řešilo problémy stejně, jako vy. Pokud se věci trochu vychýlí z vašeho pořádku, těžko to snášíte. Abyste si raději věci dělali sami, ne? Když to to byste zase nemohli ostatní prudit, že jo? 

Váhy

Vyhýbáte se konfliktům, a tím štvete nejenom svého partnera. Jakoukoliv osobní, ale i pracovní rozepři hodiny analyzujete, ale nikdy nerozklíčujete. Nesnesete dokonce ani, když se vaše okolí hádá, přestože se hádky neúčastníte. Často hrajete mediátora diskuze, a nikdy si nestojíte za svým názorem. 

Štír

Je vám mnohem příjemnější držet se stranou. Na své okolí působíte chladně, někdy až nedostupně. V nitru duše ale zároveň toužíte po intimnějším vztahu… myšleno opravdickým přátelství. Asi vám ještě nikdo neřekl, že vztahy se zakládají na principu dávej a ber!

Střelec

Pořád si na něco hrajete. Vašemu okolí už to začíná trochu vadit, protože nemají šanci poznat, kdo skutečně jste. Snažíte se být cool, zajímaví a středem pozornosti. A to klidně i za cenu, že budete omílat tu stejnou historku pořád dokola. 

Kozoroh

Máte tendenci neustále řídit vaše okolí, přestože o to třeba ani nikdo nestojí. Chcete být pořád lepší, a neúnavně na tom pracujete, vaše odměna je ale stále v nedohlednu. Občas i na ostatní působíte, jako byste se honili jako křečci v kolečku. 

Vodnář

Rádi za sebou pálíte mosty. Pokud něco nefunguje tak, jak si to představujete vy, radši od toho odejdete bez boje, než abyste náhodou ranili své ego. Své okolí pak necháte za sebou bez jediného vysvětlení. Jakmile příště půjde jen trošičku do tuhého zachováte se tak ale klidně zas. 

Ryby

Žijete v pocitu, že se celý svět spiknul proti vám. Rádi se litujete, a ještě raději se podceňujete. Vaši přátelé už začínají být opravdu vyčerpaní z toho naučit vás sebelásky. Paradoxně právě proto, že je tak těžké vás nemilovat. 

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *