Léto je tady! A s ním novinky i latinskoamerické rytmy v Zákulisním playlistu

Léto je oficiálně tady a s ním i období horkých dnů, dlouhých večerů a dovolených. My se alespoň ve sluchátkách přesouváme na Jih do Španělska a přes oceán do Argentiny!

Na V Zákulisí se s vámi dělíme o naše koníčky, názory, tipy na oblíbená místa, podniky, kosmetické produkty i knihy. Takže se přirozeně podělíme i o to, co nám každý měsíc hraje ve sluchátkách!

Proto si teď pravidelně můžete naladit náš Zákulisní playlist, kde najdete hudbu, která podkresluje náš měsíc. A stejně jako při výběru témat – i tady čekejte všehochuť. Věříme ale, že vás bude bavit! 

Červencový, letní, Zákulisní playlist se skoro již tradičně nese v latinskoamerických a španělských rytmech Rosalii, Paco Amoroso nebo C.Tangany. Nechybí ale ani novinka od Role Modela, který teasuje své nové album či od oblíbené zpěvačky tvé oblíbené zpěvačky, queer ikony Chappell Roan. Enjoy!

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *