What the haf? aneb Proč na novou reality show Like Haf opravdu koukat nemusíte

Reality show mají v dnešních dnech premiéry jak na běžícím páse, a tak chvíli po skončení již třetí řady reality show Like House přichází televize Prima s dalším bizarním počinem: Like Haf. Zapněte si pásy, jdeme na to!

Like House nebo Like Haf?

Průběh je podobný jako u Like House, až na to, že vilu tentokrát neobývají jednotlivci, nýbrž páry – jedinou podmínkou je, že musí mít psa. Mezi sebou potom soutěží v různých výzvách a snaží se získat sympatie diváků. Právě oni totiž z 50 % rozhodnou, kdo si za dva měsíce odnese výhru půl milionu korun. Druhou polovinu rozhodují body získané během soutěží.

Jedna epizoda trvá circa půl hodiny a vysílá se každý všední den na Prima Show v 18:25. V 10 večer je potom ke zhlédnutí bonusová epizoda, takzvaná Night Show.

Účastníci

A kdo vlastně soutěží? Vilu už zná bývalá účastnice první série Like House Laduška, která tentokrát soutěží s partnerem Bohoušem Třískou. Dalšími páry jsou zpěvák Jan Bendig a Lukáš Rejmon a influencerka Aneta Kurková s Jaroslavem Rohlou. Čtvrtou dvojicí je velmi kontroverzní slovenské duo Alex a Michal Wortex.

Průběh dílů

A bizár na sebe nenechal dlouho očekat – už v první úvodní epizodě můžete pozorovat účastníky hrát populární hru Nikdy jsem, díky které se dozvíte například to, že všichni čůrají ve sprše, někteří se účastní gangbangů a že jeden z účastníků byl dokonce zamilovaný do rodinného příslušníka. Nechybí ani úplný striptýz Michala Wortexe. More like dislike haf. Kupodivu o zvířatech se tu mluví snad jen jednou.

To ale napravují v druhém díle, kdy vilu navštíví kynolog, který všem radí s výchovou jejich mazlíčků. U všech to vypadá, že to je první rada, kterou ohledně výchovy psů kdy dostali, au. Kynolog bude vilu prý navštěvovat každý týden. Zbytek epizody se opět motá okolo dramat účastníků protkaným vágními dialogy a trapnými soutěžemi.

Třeba příště

Moc se omlouváme, ale zhlédnutí dvou dílů je i přes naši neuvěřitelnou lásku k bizáru a všemožným reality shows naším maximem. Tak třeba to zkusíme zas příště, třeba u Like Mňau? Like Bů? Like Chro Chro?

Tip: Pro spravení chuti si pusťte skvělou a originální reality show The Mole, která měla nedávno premiéru na Netflixu!

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *