Čokoláda, diamanty, nebo bičík a vibrátor? Tohle jsou nejlepší adventní kalendáře na trhu

Čekání na Vánoce nikdy nebylo příjemnější! S těmito adventními kalendáři a jejich dárky uvnitř nebudete potřebovat od Ježíška už nic jiného! Všechno totiž budete mít už před Štědrým dnem. Je libo kosmetiku, sekty, šperky nebo snad erotické pomůcky? Vybraly jsme pro vás ty nejlepší kalendáře letošního roku.

Satisfyer

Advent bude opět žhavý. Erotický adventní kalendář totiž přichází s mnoha vzrušujícími produkty od značky Satisfyer – absolutním vrcholem je nový Satisfyer Pro 2, který lze ovládat přes internet pomocí aplikace Satisfyer Connect, ať už jste kdekoli na světě, a nabízí vám maximální všestrannost. V nejžhavějším adventním kalendáři roku můžete očekávat také dva kousky smyslného prádla s názvem ‚No Taboo‘ a ‚Sweet retreat‘ od úspěšné německé značky Penthouse, dále pak lubrikační gely a masážní oleje nebo produkty z kategorie BDSM, například bičík nebo pouta.

Cukrárna Myšák

Oslaďte si čekání na Ježíška! Za okýnky adventního kalendáře se skrývá šest druhů luxusních pralinek z čokolády Valrhona, které vytvořili v místní cukrářské dílně: mléčná, hořká, karamelová, mandlová, bílá s pistácií a malinová. Kalendář ilustrovala Yveta Kroupová a zobrazuje průčelí domu, ve kterém tuhle boží cukrárnu najdete. Mňam!

Douglas

Adventní kalendář Beauty z kolekce Douglas zpříjemní čekání na Vánoce 24 jedinečnými must have produkty. Adventní kalendář v sobě skrývá produkty či doplňky k líčení a péči, které potěší vás i vaše blízké! Otevřete každý den jedno políčko až do Štědrého večera, a těšte se tak z celého vánočního měsíce.   

Kusmi Tea

Je tu dárek, který můžete nadělit před Vánoci a díky kterému bude období čekání na vánoční svátky klidnější, pomalejší a prostě lepší! Je to Kusmi Tea adventní kalendář 2022. Limitovaná edice legendárního adventního kalendáře Kusmi má za každým oknem překvapení pro každého milovníka čaje. Najdete zde 20 čajových sáčků černých, bílých a zelených čajů s květinovými, ovocnými nebo kořeněnými tóny a dvě miniaturní plechovky sypaného čaje spolu s lžičkou a louhovací lžičkou.

Lush

Vkročte do adventu za doprovodu 25 Lush produktů, které se ukrývají v tom nejvoňavějším kalendář na trhu! Najdete v něm i čtyři exkluzivní produkty, které jsou k dostání speciálně pouze v tomto dárku, například Christmas Eve mýdlo nebo retro produkt koupelovou pěnu Gingerbread House. To vše nádherně zabalené do kufříku z limitované edice podle návrhu studia ARTHOUSE Unlimited.

Nespresso

Také začínáte každý svůj den ranní kávou? Pak neznáme lepšího společníka na prosinec než adventní kalendář od Nespressa. Hádáte správně, že v každém okénku najdete jednu kapsli s kávou, díky čemuž můžete ochutnat i druhy, které běžně nekupujete. Tato krásná krabice obsahuje i limitovanou edici tří káv, které vznikly ve spolupráci s renomovaným francouzským cukrářem Pierrem Hermém a také něco navíc v posledním okénku. Doufáme, že nás v něm překvapí minimálně George Clooney.

Tiffany & Co.

Přes jeden metr vysoké umělecké dílo nesoucí warholovské motivy evokuje hromady velkých Tiffany Blue Boxes s Warholovými ilustracemi. A co se skrývá uvnitř? Samozřejmě, že nádherné šperky! Na jejich výběru se domluvíte přímo se svým preferovaným klientským poradcem, který vám se sestavením toho nejdokonalejšího kalendáře právě pro vás pomůže. Každý adventní kalendář je vyroben z lehkého, udržitelného dřeva a jeho výroba trvá 50 hodin. Že by vítěz tohoto klání?

Bohemia sekt

Kolik bublinek zbývá do Vánoc? To vám prozradí adventní kalendář plný malých lahviček Bohemia sektu. Nechybí brut, demi sec ani ice verze. Zda se Ježíška dočkáte za střízliva vám slíbit nedokážeme, ale jedno je nad slunce jasné, dny plné stresu se rázem promění na trošku pohodovější, než jak jsme je znaly doposud. Tak na zdraví!

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *