Přivolejte slunce barvami. Představujeme make-up trendy sezóny

Podobně jako měníme zimní šatník za letní, měli bychom si utřídit i kosmetickou taštičku. Jaké trendy nás čekají tuto sezónu? Co všechno zahalit do zářivých barev? A proč klást důraz opět především na skin care?

Namalovaná nenamalovaná

Asi vás nepřekvapí, že alfou a omegou krásného make-up looku je především důkladná péče o pleť. Jedním z největších trendů je proto dát na odiv naši dokonalou pleť a neskrývat ji pod vrstvami krycích produktů. Zapomeňte i na pudr, lesk vytvářející váš vyživující (a hlavně SPF) krém je naprosto žádoucí! Na líčka aplikujte tekutou tvářenku, na rty transparentní lesk, upravte obočí a jde se!

DIOR Dior Addict Lip Glow, LUSH krém na obličej Peace, Clinique tvářenka Cheek Pop, Yves Saint Laurent Lash Clash Extreme Volume.

Hlavní akcent

Prim hrajou barvy. Groundbreaking, jak by řekla Miranda Priestly. Vyberte jednu a aplikujte ji velmi jednoduše – na oči, rty nebo obočí. Tak, aby na sebe co nejvíce stáhla pozornost. Zbytek make-upu nechte velmi jednoduchý až matný. Make-up looky z módních přehlídek nám ukázaly ještě jeden rafinovaný detail, a tím je barevná spodní linka. Barevné stíny totiž už dávno nepatří pouze nahoru. Když tohle nepřivolá léto, tak už nic.

MAC Cosmetics Powder Kiss Liquid Lipcolour, Yves Saint Laurent Couture Mono Eye Shadow, Barry M Colour Changing, NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Stick, NYX Professional Makeup Pride Ultimate Eye Paint.

Malá mořská víla

Takzvaný mermaid look se už dávno nehodí pouze na Halloween. Inspirujte se holografickými odrazy u pohádkových mořských panen a aplikujte duhové odlesky na lícní kosti, pod obočí a třeba i na rty. Zvlášť sluší světlejším typům, ale oči rozjasní i brunetkám. Pokud hledáte něco, co je svěží, mladistvé a jiné, pak jste to právě teď objevili.

(M)ANASI 7 přírodní multilíčidlo Etruscan, DIOR Dior Forever Couture Luminizer, COSMEDIX Lumi Crystal, ILIA Přírodní tónovací sérum Super Serum Skin Tint SPF 30, NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Stick.

Dvojbarevná

Pokud vás nebaví mono look a jednoduché postupy, vezměte všechny barevné paletky, co doma máte a kombinujte nekombinovatelné. Nám se nejvíce zalíbily rty dvou barev, na horní ret červená rtěnka, na ten spodní fialová. Tato dokonalá rafinovanost se dá vyzkoušet i na očních víčkách nebo pro ty odvážnější na obočí. Nebyl by najednou svět barevnější a veselejší?

MAC Cosmetics Lip Pencil, Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Flash Primer, Pat McGrath MOTHERSHIP VI: MIDNIGHT SUN, MAC Cosmetics Eye Shadow, DIOR Rouge Dior Forever.

Klára Dedková

Od malička jsem si přála pracovat v módním časopise, ale když se můj sen splnil, zjistila jsem, že chci ještě něco víc – sedět v kavárně a pracovat na něčem vlastním. Miluju všechny ty holčičí věci, jako jsou kabelky, rtěnky nebo podpatky, ale dokážu ocenit také klasickou hudbu, kvalitní filmy, víno, architekturu nebo svíčkovou od babičky. Jsem posedlá parfémy, svíčkami a vším, co voní. Mužů nevyjímaje.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *