Motivační horoskop na říjen: Splňte si sny sami, hvězdy to za vás neudělají

Ti, kdo pravidelně čtou náš horoskop, moc dobře vědí, že my V Zákulisí v žádnou astrologii, osud, ani jiné podobné .. ⋆⋆⋆… šťastné náhody nevěříme. Věříme naopak v to, že kdo chce, ten dokáže všechno! Věříme, že odvážnému štěstí přeje! A věříme, že štěstíčku se musí jít trochu naproti. A to je přesně to, na co se tento měsíc budeme soustředit. 

Znáte ten díl Přátel, kdy si Ross koupí kožené kalhoty, protože se rozhodne, že prostě musí každý den udělat něco, co ještě nikdy v životě neudělal? Tento měsíc budeme všichni trochu jako Ross a splníme si to, o čem pořád přemýšlíme, ale nikdy jsme nesebrali odvahu si to vyplnit.

V měsíci říjnu si koupíme kožené kalhoty, řekneme tomu sexy týpkovi o číslo, dáme si trojku, nebo třeba konečně vymalujeme obývák na růžovo! Tento měsíc je všechno povoleno, stačí chtít a mít dost odvahy!

Zajímavosti o říjnu podle svaté Wikipedie:

  • Slavíme Den vzniku samostatného československého státu (28. října 1918).
  • Někdo slaví Halloween, někdo zase ne…
  • V bavorském Mnichově se koná Oktoberfest.

Beran

Jejich největším přáním je mít všechno pevně ve svých rukách. Rozhodně se jim to v životě daří a určitě se jim to i vyplácí. Jediný kámen úrazu může nastat, pokud doma mají partnera, který jim tento pocit vůdcovství narušuje. A ano, mluvím především o sexu. Berani potřebují být dominantní, a od toho se jim také v hlavách rozvíjí všelijaké nemravné fantazie. Splňte si je.. ať jsou sebevíc creepy. A když váš partner nebude proti, aspoň se utvrdíte v tom, že je to ten pravý. 

Býk

Býci milují luxus. Největší radost si udělají když vyklidí šatník – a znovu ho zaplní nejnovějšími kousky. Když si koupí novou sedačku nebo kdyby si konečně mohli zorganizovat špajzku a mrazák naplnit ledem nejrůznějších tvarů a chutí, přesně tak, jako to viděli na instagramu. No a co vám v tom brání? Tak to prostě udělejte. Váš partner se smíří s tím, že musí pomilionté stěhovat nábytek, stejně ví, že to není naposled. 

Blíženec

Blíženci touží po všem nepoznaném. Chtějí zkusit vše, co ještě neochutnali. Chtějí se naučit, co ještě nevědí, a milují všechny nové výzvy, ať už jsou sebevíc nebezpečné. Jestli je to studium nového jazyka, cesta do Asie, nebo skok padákem – udělejte to, po čem tak dlouho toužíte. Teto měsíc si to můžete splnit. 

Rak

Raci nepatří mezi ty nejodvážnější. Mají rádi svůj klid a pohodu a nějakému dobrodružství mimo svou pohodlnou zónu se raději straní. Jsou také mistři v propásnutí příležitostí. Jsou schopni čekat na perfektní okamžik tak dlouho, až jim propluje mezi prsty. Tento měsíc ale udělejte výjimku a čapněte jakoukoliv příležitost za pačesy. Moc dobře víte, že s tím máte problémy, ale tentokrát už mu konečně řekněte o telefoní číslo, lepší okamžik nenajdete. 

Lev

Lvovi se musí jen málokdy říkat, že má chytit příležitost za pačesy. Lev je přirozený vůdce a rád je za to  také náležitě oceněn a obdivován. V pracovním životě snadno docílí všeho, co si umane. V osobním životě mu ale možná ještě něco chybí, něco, po čem už dlouho touží, ale ještě nenašel odvahu si za tím jít. Máte štěstí, že čtete náš motivační horoskop, protože teď víte, že si to tento měsíc prostě musíte splnit.

Panna

Panny mají rády pořádek a zorganizovanost, na druhou stranu jim chybí trocha té spontánnosti a vášně. Pokud si potřebují něco koupit, většinou dlouho přepočítávají, jestli si to mohou dovolit. V jejich hlavách je pro každé větší či menší rozhodnutí připravená excelová tabulka. Dovolte si tento měsíc udělat výjimku, splnit si svůj sen a zapomenout na rozpočet. 

Váhy

Váhy nemají obyčejně problém si splnit to, o čem mají pocit, že si zaslouží. Rádi sami sebe obdarovávají, a dopřávají si pravidelnou péči. To prostě a jednoduše patří k vyvažování jejich života. Každá práce si zaslouží koláče. Berte tedy dnešní horoskop jako požehnání, že tento měsíc si můžete dopřávat bez výčitek. 

Štír

Štír je velký požitkář. Umí ocenit kvalitní a drahé věci stejně tak jako dobrou knížku. Podobně si umí vychutnat i erotiku. Štír dokáže vynaložit velké úsilí, aby všem zúčastněným dokázal, že i v sexu je ten nejlepší. Přesto je jeho fantazie plná sprosťáren, které doposud nikdy nezrealizoval. Víte, že tento měsíc je měsíc, kdy se plní přání?

Střelec

Střelci si nikdy nenechají nic ujít. Musí všude být, všechno vidět, a všeho být součástí. Nezameškají jediný večírek, vernisáž ani sportovní trénink. Začíná je ale dohánět podzimní únava a někdy by si přáli prostě jen tak ležet na gauči a nic nedělat. Tak si to splňte! Klidně si i předplaťte Netflix, když je to to, co jste ještě nikdy v životě neudělali. 

Kozoroh

Kozorozi nemají příliš spontánní povahu. Proto, když jim řeknete „Splňte si teď hned to, co jste ještě nikdy v životě neudělali!“, možná na to v sobě nenajdou dost odvahy. Nikdy se ale nebojí zkoušet nové věci. To především platí na ty věci, které se odehrávají v ložnici… nebo třeba na pračce? To jste ještě nikdy v životě nezkoušeli? 

Vodnář

Vodnář miluje pozornost. Právě proto vyhledává situace, ve kterých by mohl zazářit. Ve společnosti a na večírcích se často vše točí právě kolem Vodnářů. Rádi byste si někdy splnili váš sen a vystoupili na pódiu. Určitě zazáříte i na karaoke a splníte si tak to, co jste ještě nikdy v životě neudělali. 

Ryby

Ryby jsou přesně to znamení, kvůli kterému vznikl tento horoskop. Ryby mají mnoho přání, ale velký problém s tím si alespoň nějaké z nich splnit. Místo toho rádi sní o tom, jak se jim náhodou právě něco vyplní. Konec snění! Tento měsíc si prostě musíte splnit to, po čem tak dlouho toužíte. A jestli toho na seznamu máte víc, tak přestaňte snít a začněte na tom makat. 

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *