Hot trend: Brýle z devadesátek

Dny se pomalu ale jistě prodlužují a do našich domovů se už snaží proniknout paprsky sluníčka, aby nám zpříjemnily další home-office den. Jaro je tady! A proto byste neměli odkládat nákup nových brýlí.

Ačkoliv bude asi ještě nějaký ten pátek trvat, než si budeme spokojeně usrkávat ledové latte (nedejbože ze skleničky a ne z plastového kelímku!) na terásce jedné z našich oblíbených kaváren a mžourat na naproti sedící kamarádku skrze ostré slunce, výběr těch pravých slunečních brýlí byste rozhodně neměli odkládat.

A jaký tvar by ve vaší kolekci neměl chybět na sezónu 2021? Zapomeňte na nudné pilotky, obyčejné černé wayfarer nebo excentrické obří brýle ála GUCCI S/S20 a zanořte se do šatníku maminky nebo babičky pro ten pravý devadesátkový poklad.

Čím širší, tím lepší, čím výraznější, tím stylovější. Ačkoliv s klasicky černými obroučkami nikdy nešlápnete vedle, nebojte se ani leopardího vzoru či různých barevných variací – to, že vypadají skvěle dokazuje například americká youtuberka Emma Chamberlain nebo Amanda Steele . Tak se nechte inspirovat a ulovte ty své, například od Versace, Gucci nebo z ASOSu!

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *