Seznámit se můžete pouze ve čtvrtek. A to díky aplikaci Thursday

Kde se seznámit v době pandemie? Mnoho z nás si založilo profil v seznamovacích aplikacích, ale častěji než happy endem to končí ignorací nebo nepovedenou schůzkou v parku. Tvůrci nové seznamky Thursday proto přichází s nápadem, který se nám více než zamlouvá. Na rozhodování i pozvání na rande máte pouze jeden den!

Nová seznamka Thursday chce ze čtvrtka udělat nejvíce vzrušující den v týdnu. Pouze během něj vám totiž bude umožněno seznámit se s někým novým, psát si a pokud si nedomluvíte schůzku v rámci těchto 24 hodin, člověk i konverzace navždy zmizí.

Že je to trošku nátlak? V dnešní době, kdy času je málo a small talk se stává nejnudnější fází schůzky, se nám to zdá jako geniální plán. Navíc nemusíte řešit, že vám zase tolik dnů neodepsal…

Jak dlouho vám trvá, než někoho pozvete přes aplikaci na rande? Věčnost. Nejdříve musíte důkladně prozkoumat všechny jeho profily a zmínky na Googlu, následně si s ním vyměníte několik desítek (možná stovek) zpráv a jednou z nejdůležitějších fází je probrání všech jeho pro a proti s kamarádkou u skleničky (nebo lahve) vína.

Ano, je to náročné, a proto pokud patříte mezi spontánnější jedince, budete díky Thursday skákat radostí. Na nic z výše popsaných skutečností prostě nebude čas. Buď teď, nebo nikdy.

Randění je zase vzrůšo

Během nekonečného rozhodování, zda s ním na rande jít, nebo nejít, nakonec více přemýšlíme, než konáme. A to je jedním z vedlejších účinků seznamování se v internetovém prostředí. Dříve se lidé jen potkali na ulici a na odpověď na otázku, zda spolu někam vyrazí, tolik času neměli.

A k tomu se tvůrci aplikace Thursday chtějí přiblížit. „Povzbuzujeme lidi, aby se našli, popovídali si a sešli se ve stejný den. Nezadaní začnou být více spontánní a randění bude opět vzrušující,“ popisují tvůrci.

Aplikace bude vzhledem i funkčností podobná těm, které známe. Ověření totožnosti bude možné jen pomocí pasu nebo řidičského průkazu a podobně, jako je to u Clubhousu, k přihlášení do ní budete potřebovat pozvánku.

Od dubna Thursday vyzkouší singles v New Yorku nebo Londýně, postupně se přidá také Paříž, Amsterdam a Berlín. Ale nebojte, tvůrci chtějí expandovat, a tak věříme, že do léta si ve čtvrtek stihneme najít rande i my v Praze.

Klára Dedková

Od malička jsem si přála pracovat v módním časopise, ale když se můj sen splnil, zjistila jsem, že chci ještě něco víc – sedět v kavárně a pracovat na něčem vlastním. Miluju všechny ty holčičí věci, jako jsou kabelky, rtěnky nebo podpatky, ale dokážu ocenit také klasickou hudbu, kvalitní filmy, víno, architekturu nebo svíčkovou od babičky. Jsem posedlá parfémy, svíčkami a vším, co voní. Mužů nevyjímaje.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *