Zákulisní menu vol. 8: Nová pobočka LUSH, Conversky, kuchařské kurzy a drip od Miners

Drobné radosti, které nás během posledních pár týdnů zaujaly a rozhodně si zaslouží být na našem sezónním menu! Tak co si objednáte?

Papelote diář 2023

Favorit od počátků papelote má přehledné kalendárium s volnou stránkou na poznámky a v deskách skrývá kapsu na nasbírané drobnosti. Díky gumičce neztratíte tužku a diář zůstane bezpečně zavřený.

Future Comfort Converse

Do řady výrazných tenisek na platformě Converse Future Comfort přibyly tři novinky. Předělané klasické Chuck 70 se zvýrazněnými detaily, platformou a klasických Converse logem, zateplené a odlehčené Run Star Legacy CX s asymetrickou podrážkou a nejvýraznější Run Star Motion s vlnitou a vícebarevnou platformou. Tyhle boty jsou ideální pro každého, kdo chce být vidět (i proto, že vám přidají dobrých 10 centimetrů).

LUSH obchod

LUSH otevřel novou, již třetí a zatím největší, pobočku v Praze. Konkrétně v prvním patře obchodního centra Westfield Chodov. Obchod je větší, prostornější a rozdělen do tří hlavních sekcí: čerstvá vlasová a pleťová péče, koupání a dárky. Hravě se tak budete v záplavě voňavých a barevných produktů orientovat! Náš favorit je rozhodně kolekce sladkých produktů Snow Fairy či Sleepy nebo sezónní kořeněné parfémy.

Janja Prokić v novém

Úspěšná šperkařka přesouvá svou dílnu a ateliér na Malou stranu. Prostor má plochu bezmála 400 ma nabízí prodejní část, klientskou zónu a technické zázemí. V showroomu najdete i salonek sloužící k setkávání se s klienty v soukromí. A v zadní části si můžete prohlédnout skrytou galerii volného umění, kde má ročně probíhat až pět výstav. Janju můžete navštívit bez předchozí rezervace pět dní v týdnu, vždy od úterý do soboty.

Kinoko růžový říjen

V Kinoko oslavují růžový říjen. Společně s @loonocz chtějí ve světě šířit povědomí o prevenci rakoviny. Celý říjen vás budou společně učit, že sahat si na #prsakoule má smysl a není to věda. Čekejte super tipy a triky, které vám –⁠ bez nadsázky –⁠ můžou zachránit život, live stream a další hodnotný obsah, který stojí za to vnímat. ( • )( • ) Po celý měsíc navíc Loonu věnují 15 % z každého do růžova laděného kousku, který si koupíte.

Drip coffee od The Miners

Patříte mezi vášnivé kávomilce, ale chybí vám v okolí oblíbená kavárna nebo jednoduše nemáte doma příliš času na přípravu dobré kávy? Máme pro vás skvělou zprávu. The Miners představují drip coffee, tedy sáčky na překapávanou kávu. Stačí si jen připravit svůj oblíbený hrnek s horkou vodu a šálek výběrové kávy je na světě.

Školení UM Ambiente

Ambiente představuje nový koncept školy vaření. Zajděte si do UMu na Národní třídě pro tipy od šéfkuchaře Martina Štangla z Esky, naučit se vše o kávě s Ondrou Štöklem nebo si osladit život s Lukášem Pohlem z Myšáka. Všechny kurzy najdete tady.

Vzpomínky na španělské léto

I během babího léta neodoláváme bublinkám a v poslední době nás baví španělská cava Freixenet Cordon Negro, která vás v mžiku oka přenese do těch nejmalebnějších koutů Španělska! Světle zlaté bublinky se zelenkavými odlesky a expresivní vůní v exkluzivní matné černé lahvi si okamžitě zamilujete. Chuť je vyzývavá, středně plná a převládá v ní tropické ovoce, které je podpořeno atraktivní kyselinkou. Mimořádnost této španělské cavy podtrhuje také stříbrná medaile v rámci celosvětově soutěže vín Concours Mondial de Bruxelles.

Keith Haring x Pandora

Svou vůbec první uměleckou spolupráci představuje známá šperkařská firma Pandora a podle nás si nemohla vybrat lépe. Navazuje totiž na odkaz Keitha Haringa, jednomu z nejznámějších mladých umělců, filmařů a performerů, jejichž tvorba reagovala na městskou pouliční kulturu 80. let.

Kolekce zdobená záblesky jasných tónů a založená na směsích různých kovů napodobuje odvážné linie a barvy, které kdysi zdobily ulice New Yorku. Obsahuje 12 kousků a všechny inspirované vizionářovými symbolickými díly včetně štěkajícího psa, andělského dítěte a charakteristických odvážných rovných linií. Pandora ještě nikdy nebyla takhle cool.

Jablečná plavba s Captain Morgan

Oblíbený jamajský rum Captain Morgan přichází s novinkou Sliced Apple. Šťavnaté jablko dodává Kapitánovi nový chuťový rozměr a lehkost. Jemná zelená jablka totiž báječně ladí s vychytanou chutí pravého karibského rumu, který asi netřeba blíže představovat. Ucítíte v něm i trochu zázvoru, koření a možná i vanilky. Servírujte s limetkou a ledem nebo v rámci populárních míchaných drinků.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *