Pop-up Má vlast Edit se blíží: Kupte si česko-slovenské léto

Konečně se můžeme opět setkávat tváří v tvář, což bylo jasným impulzem uspořádat druhý ročník akce Má vlast EDIT Pop-up. Na něm svou tvorbu opět představí jak zavedení oděvní designéři a značky, tak i tvůrci, kteří covidový rok využili pro představení nového projektu. 

Tváří a hlavní múzou letošního Má Vlast Edit Pop-upu je herečka Jana Plodková. S kým jiným si také pop-up store českých tvůrců vychutnat než s největší „požitkářkou” všeho českého Janou! Ve filmech, seriálech i v divadle Jana už několik desítek let ztělesňuje české holky, dívky, superženy a pro nás mají její postavy neodmyslitelnou charakteristiku: jsou krásné, silné a zároveň i křehké a zranitelné, jsou veselé i smutné a inklinují k českému humoru a vlastenectví. Jestli někomu věříme, že má rád věci české, je to Jana a jsme rády, že jsme se během posledního roku a půl mohly nechat vtáhnout do jejího světa, který je plný hor, bílých koček, české přírody, hub a všelijakých rostlin. 

Nově se můžeme těšit na představení české pečující kosmetiky Artiffine, svíček so.Slow, ložní prádlo Givili, šperků Magdaleny Šťastníkové a Anny Baum, svou kolekci uvede i vítěz soutěže VAN GRAAF Junior Talent, která se tradičně koná v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, Aleš Hnátek.

Má vlast EDIT Pop-up poskytuje unikátní příležitost si na jednom místě prohlédnout a případně i zakoupit tvorbu českých návrhářů a designérů. Třeba i vy odejdete s modelem od Ivany Mentlové, Kláry Nademlýnské, Božidary, Leedy, Vandy Jandy, Jana Černého, Michaely Hriňové (AiM), Natálie Dufkové či od značek Buffet Clothing a Silk & Stones. 

Má vlast EDIT Pop-up se letos uskuteční v prostorách kreativního prostoru DEPO (DEsign POrt) v termínu od čtvrtka 12. do soboty 14. srpna 2021.

Trojice zakladatelek projektu, social media manažerka Natalie Kotrlová, stylistka Magda Žůrková a kreativní producentka Ivona Petružálková, se jménem Má vlast EDIT odkazují na symfonické dílo Má vlast a uvědomují si, že v každém z nás vyvolává toto slovní spojení jinou emoci. Ony samotné milují Českou republiku a všechna její zákoutí. Rády bloudí českými lesy a prochází se v šatech od místních tvůrců po ulicích malebných měst a městeček. Proto chtějí lokálním designérům a módním návrhářům poskytnout platformu, kde mohou představit svou tvorbu, a současně inspirovat další potenciální zákazníky k upřímnému a udržitelnému smýšlení.

 Přijďte i vy oslavit návrat k osobnímu setkávání, inspirovat se, doplnit svůj šatník nebo se jen podívat a seznámit.

Kdy:
čtvrtek 12. 8. od 16:00 do 21:00
pátek 13. 8. od 11:00 do 21:00
sobota 14. 8. od 11:00 do 20:00

Kde: Design Port www.designport.cz

Foto a video: Marek Jarkovský
Modelka: Jana Plodková
Make-up a vlasy: Krisýna Hošková (Douglas CZ)
Styling: Magda Žůrková
Produkce: Má vlast EDIT

Anna Basiková

Hodně čtu, nepiju kafe, miluju cestování, řezaný kytky, podzim a dlouhý procházky po lese. Učím se švédsky a taky znakovku. Napsala jsem knížku, píšu články a taky dělám v PR a trochu v marketingu. Nikdy mě nenapadlo založit vlastní časopis, ale díky bohu se to stalo. Přeju si, aby vás to tu bavilo.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *