Tip na víkend: Bazárek luxusních módních kousků v pražském RED Salonu

Pokud ještě nemáte plány na víkend, zbystřete! V neděli se za námi můžete zastavit v pražském RED Salonu na dalším, již třetím, #ffaasshhiioonn bazárku luxusních módních kousků. Kdy jindy oživit šatník (a botník) než před novou sezónou?!

Kdy, kde, co?

Stylistka a zakladatelka online magazínu FFAASSHHIIOONN.com Lenka Kermes sesbírala z šatníku svého a svých kamarádek ty nejlepší kousky, které bohužel není čas vynosit. V neděli 6. listopadu proto pořádá další bazárek a i tentokrát se můžete těšit na oblečení, doplňky kabelky i boty jak od světových značek, tak od lokálních návrhářů. 

Sejdeme se v krásných prostorách pražského kadeřnictví a showroomu Red Salon v ulici Vězeňská na Starém Městě. Přijít nakupovat, popovídat si a přiťuknout si skleničkou prosecca můžete od 10 do 15 hodin. S sebou vlastní tašku a hotovost!

foto: Vojtěch Veškrna pro ffaasshhiioonn.com

Lenka Kermes & FFAASSHHIIOONN

Lenka pracovala více než 18 let v české ELLE a jako módní ředitelka se vždy soustředila na to, aby čtenářky byly nejen unešené množstvím možností, které mají k dispozici, ale zároveň uměly najít svojí cestu k vlastní originalitě. I proto je jednou z nejznámějších českých stylistek.

Dnes pracuje na volné noze, soustředí se na rozvíjení vlastního projektu ffaasshhiioonn, její stylingy najdete ale i v tištěném magazínu Dolce Vita, Esquire nebo Harper’s Bazaar.

Sledujte ffaasshhiioonn i na Instagramu, ať vám neunikne žádný nový editorial.

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *