Rozlučte se s létem Zákulisním playlistem

Srpen je oficiálně over a my se ptáme: Jak to, že ten rok tak rychle utíká?! Ještě předtím, než ale nastane ten pravý podzim, užijte si dozvuky letních měsíců se Zákulisním playlistem.

Na V Zákulisí se s vámi dělíme o naše koníčky, názory, tipy na oblíbená místa, podniky, kosmetické produkty i knihy. Takže se přirozeně podělíme i o to, co nám každý měsíc hraje ve sluchátkách!

Proto si teď pravidelně můžete naladit náš Zákulisní playlist, kde najdete hudbu, která podkresluje náš měsíc. A stejně jako při výběru témat – i tady čekejte všehochuť. Věříme ale, že vás bude bavit! 

Tentokrát se playlist nese v duchu folku a zkrátka chill vibes. Přesně tak totiž podle nás zní tranzice z horkého a divokého léta do klidného podzimu, sezóny huňatých svetrů, kožených křiváků, boots, chai latte a svařáku!

Jak znějí další playlisty měsíce?

Josefína Joštová

Mám ráda lidi plný barevných myšlenek a černý kafe a humor. Učím se španělsky, protože plánuju důchod strávit na prosluněný španělský pláži se sangríou v ruce. Do tý doby toho ale chci ještě hodně stihnout a po cestě se toho ještě spoustu naučit. A alespoň část z toho tady s váma sdílet.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *