Které knižní poklady nás v uplynulém měsíci (ne)bavily?

Šikmý kostel 2

Pokud jste nečetli první díl, tak to okamžitě napravte. Karin Lednická je nová Alena Mornštajnová a její knihy vás donutí číst a číst, až to celé přečtete a budete naštvaní, že třetí díl ještě nevyšel.

HOT

Zajímavá kniha do téhle digitální doby. Všichni používáme technologie a to několikrát denně. Jenže ne všichni je používáme správně nebo je nevyužíváme na maximum. A právě s tím vám poradí autor knihy HOT.

Svědectví o životě v KLDR

V knize je několik rozhovorů s uprchlíky z KLDR, kteří vyprávějí o svém dřívějším životě. Někde mi chybělo malinko víc souvislostí, ale jinak moc dobré. I když je tohle hodně drsné čtení pro silnější povahy, doporučuji každému. Možná obzvlášť v této době. Najednou pochopíte, že nám opravdu nic neschází a můžeme být šťastní, že jsme se narodili nebo žijeme tady.

Anna Basiková

Hodně čtu, nepiju kafe, miluju cestování, řezaný kytky, podzim a dlouhý procházky po lese. Učím se švédsky a taky znakovku. Napsala jsem knížku, píšu články a taky dělám v PR a trochu v marketingu. Nikdy mě nenapadlo založit vlastní časopis, ale díky bohu se to stalo. Přeju si, aby vás to tu bavilo.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *